ЖК Be the One

Київ Святошинський р-н

вул. Стуса, 35-37

/5

+380678193018

Енергоефективність

Забудовник

1 ЖК на сайті

Заснований в 2019 році

Ціни і планування

Термін введення в експлуатацію:

36 000 — 37 500 грн/м²

1 324 — 1 380 usd/м²

Перевірені 15.06.2021

грн usd

Історія зміни мінімальної ціни

36 000 36 250 36 500 36 750 37 000 грн м2
36 200 04.21 36 200 05.21 36 000 06.21
Дата
1 000 1 250 1 500 1 750 2 000 usd м2
1 296 04.21 1 296 05.21 1 323 06.21
Дата

Апартаменти

Площа

Ціна за м2

Ціна за квартиру

0%

перший внесок

10 міс.

термін

0%

ставка

Київ , Святошинський р-н

Побудувати маршрут

вул. Стуса 35-37

Святошин

10 хв 20 хв

Академмістечко

17 хв

Житомирська

12 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Be the One

будується

4 квартал 2021

від 574 920 грн

Експертний погляд

ЖК BE THE ONE позиціонується забудовником як багатофункціональний комплекс з апартаментами готельного типу та бізнес-центром класу "А". Концепція побудувати офіси з високим рівнем сервісу та апартаменти як для власного проживання, так і для бізнесу з гарантованим фіксованим прибутком, є нестандартна. Проте, реалізація забудовником цієї ідеї здійснюється поза межами правового поля, що буде мати негативні наслідки та додаткові ризики в прийнятті в експлуатацію для інвесторів.

На папері житловий комплекс BE THE ONE - це науково-учбовий центр з гуртожитком готельного типу, тобто замовником отримані дозвільні документи на будівництво саме такого об'єкта. Проектом передбачена спорудження будівлі гуртожитку на 382 номери та науково-учбового центру. При цьому, продаж приміщень в гуртожитку здійснюється шляхом реалізації квадратних метрів в апартаментах.

Для будівництва житлового комплексу, як заявлено забудовником, необхідно вчинити дії для зміни цільового призначення під житлове будівництво. Враховуючи, що це зроблено не було, маємо будівництво комплексу з апартаментами під виглядом гуртожитку готельного типу, та будівництво офісної будівлі під виглядом науково-учбового центру. Невідповідність отриманих документів намірам забудови, є ризиком для здійснення інвестицій.

Зазначені обставини, стали також підставою для відкриття прокуратурою кримінального провадження, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 356 КК України (самоправство), вчиненого замовником будівництва - ТОВ "Софтлайн-ІТ".

Про паркінг

Забудовником вказується про наявність підземного паркінгу у складі комплексу на 41 паркомісце. Експерти НЕРУХОМІ, розглянувши експертний звіт на проектну документацію, констатували відсутність в ньому вказаної кількості місць. При цьому, наявність корисної площі паркінгу відповідає заявленій кількості у 41 паркомісце.

Відповідно до державних будівельних норм ця площа є занадто малою для комплексу, який буде складатись з офісної будівлі на 22 поверхи та гуртожитку на 382 номери.

В той же час, на прибудинковій території передбачено розміщення тимчасової стоянка для велосипедів.

Можливість реєстрації місця проживання

Забудовник ЖК BE THE ONE запевняє, що в їх апартаментах можлива реєстрація місця проживання. Зазначене твердження є неоднозначним, враховуючи на недостатність та суперечність правового регулювання даного питання. З одного боку, реєстрація місця проживання можлива за наявності документів, що підтверджують право на житло (житлові приміщення). При цьому державними будівельними нормами визначено, що житлове приміщення - це приміщення придатне для цілорічного проживання, в той час як номери в готелі (включаючи апартаменти) придатні лише для тимчасового проживання. Тобто зазначена нерухомість, що реалізується забудовником, не належить до житлового фонд у зв'язку з неможливістю постійного проживання, а отже реєстрація в ній - неможлива.

З іншого, наявне законодавче визначення житла особи, яке вказує, що житлом може бути, зокрема, жиле приміщення, яке придатне як для постійного так і тимчасового проживання.

Враховуючи суперечність законодавства, експертами НЕРУХОМІ направлено звернення до Святошинської у м. Києві РДА для надання роз'яснень з даного питання.

Про енергоефективність

Енергоефективність – це властивість будівлі, що характеризується кількістю енергії, необхідної для створення належних умов проживання. Чим меншу кількість енергії використовує будівля для підтримання необхідного мікроклімату в приміщенні, тим більш енергоефективний будинок. ДБН встановлено вимогу щодо проектування житлових будинків за класом енергоефективності не нижче "С". Проте зазначена вимога не встановлена для проектування гуртожитку, що дозволяє здійснювати їх будівництво з більш низькими показниками енергоефективності.

Експерти НЕРУХОМІ здійснили спробу встановити клас енергоефективності ЖК BE THE ONE, в ході чого стало відомо, що замовник будівництва не здійснив процедуру енергетичної сертифікації будинку, а саме відсутній енергетичний сертифікат для встановлення відповідного класу.

Додатково

Земельна ділянка розташовані на приаеродромній території, потрапляє в зону обмеженого використання території від аеропортів, що потребує висновку Державіаслужби для можливості здійснення будівництва. На запит експертів НЕРУХОМІ Державіаслужбою надано висновок погодження місцярозташування та висоти об'єктів по вул. Василя Стуса, 35-37 у Святошинському районі м. Києва.

Документи

35/100

з коментарями експертів

Перевірити

Параметри

Стадія буд-ва

будується

Будинків

1

Кількість апартаментів

382

Кількість паркомісць

41

Старт продажу

III квартал 2019

Стіни

газоблок

Опалення

автономне

Стан квартири

з ремонтом

Клас ЖК

бізнес

Поверховість

19, 21

Паркінг

підземний

Початок будівництва

III квартал 2019

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Утеплення

мінеральна вата

Висота стелі, м

3.00 - 3.60

Закрита територія

від авто та сторонніх

Загальна інформація

Багатофункціональний комплекс Be the One — новобудова бізнес-класу, яка зведена за монолітно-каркасною технологією будівництва і складається з 1 будинку, розділеного на 2 секції. У першій — апартаменти готельного типу, а в другій — бізнес-центр класу А.

Секції відрізняються своєю авторською архітектурою, так як апартаменти отримали відкриті балкони і панорамні вікна, а бізнес-центр — повне скління фасаду. Забудовником виступає компанія Landmark Development, заснована у 2019 році.

Інфраструктура і транспортна розв'язка

До списку новобудов Святошинського району Києва додався ЖК Бі зе Ван. Він знаходиться в пішій доступності до 2 станцій метро — Академмістечко та Житомирська, дійти до яких можна за 12-17 хвилин. Поруч розташовані кілька супермаркетів, ресторанів і аптек, а також сквер ім. Феодори Пушиної. Для занять спортом добре підійде фітнес-клуб, приміщення якого знаходяться прямо у комплексі.

Комфортне життя забезпечує розвинена інфраструктура:

 • ТРЦ Академ Сіті

 • Державні і приватні школи

 • Дитячі садки

 • Відділення банку і поштового зв'язку

 • Київська міська клінічна лікарня №7

Неподалік пр. Перемоги, з якого відкривається транспортна розв'язка на всі боки столиці. На Ірпінській вулиці знаходиться найближча зупинка, де зупиняються автобуси № 56, №301 і №304. Є можливість скористатися тролейбусами №39 і №93Н.

Технічні характеристики і переваги новобудови

Стіни апартаментів готельного типу Бі зе Ван зведені з газоблоку і утеплені мінеральною ватою. Щоб створити комфорт і безпеку мешканців, забудовник забезпечив закриту територію від авто і сторонніх. Стильні зони загального користування, дизайнерський ремонт апартаментів і функціональні офісні приміщення створюють унікальну концепцію даної новобудови. Варто виділити оригінальне оформлення лаунж-зон, лобі і ресепшена, а також встановлення 9 високошвидкісних ліфтів.

Реалізація житла і ціни

У БФК Be the One є різні варіанти:

 • 1-кімнатних апартаментів (від 14 кв.м)

 • 2-кімнатних апартаментів (від 51 кв.м)

 • Офісних приміщень (від 9 до 4000 кв.м)

Забудовник пропонує апартаменти з 3 видами ремонтних робіт: STYLE, COMFORT і BUSINESS. Доступні також квартири з меблями, дизайнерським ремонтом і власними терасами. Котельня, встановлена ​​на даху, забезпечує якісне автономне опалення на весь комплекс.

Перед тим, як купити квартиру (апартаменти), ознайомтеся з розділом документи. На нашому сайті є така актуальна інформація:

 • Доступні планування житла

 • Фото будинку (розташовані у вкладці Хід будівництва)

 • Вартість квадратного метра

Інформацію про розстрочку та кредит можна отримати у відділі продажу ЖК, який розташований за адресою: вул. Василя Стуса, 35-37.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час