ЖК вул. Відпочинку, 25

Київ Святошинський р-н

вул. Відпочинку, 25

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

перевіряємо

Забудовник: НЕ ЗАЯВЛЕНИЙ

567 ЖК на сайті

Київ , Святошинський р-н

Побудувати маршрут

вул. Відпочинку 25

Святошин

15 хв

Житомирська

20 хв

Нивки

9 хв 14 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК вул. Відпочинку, 25 ЖК вул. Відпочинку, 25

в проекті

немає даних

невідомо

Експертний погляд

Дата оновлення 18.06.2021

ЩО: Житловий комплекс на вул. Відпочинку, 25 у Святошинському районі м. Києва буде складатися з 21-поверхового багатоквартирного житлового будинку з вбудованими приміщеннями, вбудованим підземним паркінгом на 41 машино-місце. На першому поверсі запроектовано мінімаркет та кав’ярню, на другому - офісні приміщення. Будівництво передбачено в одну чергу, без виділення пускових комплексів.

ДЕ: В кварталі житлової забудови, на земельній ділянці площею 0.2562 га з належним цільовим призначенням, на якій є залишки вікової дубрави; на території, оголошеній 11.03.2021 ландшафтним заказником місцевого значення.

Документи

7.5

з коментарями експертів

Перевірити

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Поверховість

21

Паркінг

підземний стоянка

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Будинків

1

Кількість квартир

138

Кількість паркомісць

60

Основні дані про ЖК

ЖК вул. Відпочинку, 25 відноситься до новобудов Святошинського району Києва. Згідно з проектом, висота будинків даного ЖК не перевищує 21 поверх.

Компанія-забудовник цього комплексу не заявлена, на що варто звернути увагу при інвестуванні. Ці дані можуть змінюватися, тому перед тим, як купити квартиру в цьому ЖК, радимо вивчити відгуки про нього в інтернеті.

Документи, їх наявність і актуальність

Житловий комплекс вул. Відпочинку, 25 отримав важливі документи на землю (кадастровий номер і договір купівлі-продажу земельної ділянки). Варто виділити наявність дозволу на виконання будівельних робіт, а також всієї містобудівної документації. Наші експерти перевірили учасників будівництва: генпідрядника та замовника. Все це трохи зменшує ризики інвестування.

Інфраструктура. Найближче метро і маршрутки

У пішій доступності від комплексу знаходиться станція метро Святошин. Дійти до неї можна за 12-15 хвилин. Якщо використовувати машину, всього за 6-7 хвилин можна доїхати до інших станцій метро: Житомирська та Нивки. Шлях на громадському транспорті займе трохи більше часу — 15-20 хвилин. Швидко дістатися до цих станцій допоможуть маршрутки № 7, 23, 90, 187, 720, 750, 824. Найближчі зупинки знаходяться на відстані в 400 і 500 метрів від комплексу.

Навколо ЖК знаходиться дуже багато об'єктів інфраструктури: Київська міжнародна школа, Київська міська клінічна лікарня, відділення Нової Пошти і Стадіон АТЕК. У 700 метрах від новобудови розташована залізнична станція Святошин, тому жителям комплексу будуть чутні звуки проїжджаючих поїздів.

Варто виділити ще 6 важливих об'єктів найближчої інфраструктури:

● NOVUS.

● Маркет Делві.

● Парк відпочинку Святошино.

● МакДональдз.

● Аптека.

● АТБ-маркет.

Ціни за кв.м. залежать від типу планування житла, а також періоду розстрочки або кредиту. На офіційному сайті ви зможете знайти адресу відділу продажів, а також хід будівництва з детальними фото за кожен місяць будівництва.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом