Клубний будинок Марсель

Київ Подільський р-н

вул. Нижньоюрківська, 8б

Заморожено

/3

Будівництво заморожено

Забудовник

314 ЖК на сайті

Адреса:

Київ, вул. Нижньоюрківська, 8б

Діють карантинні обмеження

Параметри

заморожено

Стадія будівництва

комфорт

Клас ЖК

стоянка

Паркінг

5+мансарда

Поверховість

невідомо

Утримання м²

51

Кількість квартир

невідомо

Старт продажу

1

Будинків

Закрита територія

від авто та сторонніх

Стан квартири

з чорновим ремонтом

Технологія будівництва

цегляна

Стіни

цегла

Утеплення

мінеральна вата

Опалення

індивідуальне

Висота стелі

2.7 м (от пола до потолка)

Кількість паркомісць

15

Початок будівництва

невідомо

Київ Подільський р-н

Побудувати маршрут

вул. Нижньоюрківська

Почайна

8 хв 24 хв

Контрактова площа

19 хв

Лук'янівська

5 хв 15 хв
Оберіть будинок

Стадія будівництва

Хід будівництва будинків

Будинок

Стадія

Введення в експлуатацію

Клубний будинок Марсель

будівництво заморожене

немає даних

Опис

Про житловий комплекс

Новий незвичайний житловий комплекс під романтичною назвою «Марсель» буде споруджений в історичному і культурному центрі Подолу, одного з самобутніх районів столиці. На даний момент будівництво призупинено, але в найближчому майбутньому забудовником планується відновлення робіт. Єдиний будинок комплексу буде знаходитися неподалік від зручної автомобільної розв'язки, провідною як у центр міста, так і вглиб Подільського району. Кілька хвилин ходьби, і жителі комплексу зможуть скористатися однією з двох станцій метро «Контрактова площа» або «Тараса Шевченка».

Новітні ноу-хау в будівництві

Будівництво буде здійснюватися із застосуванням новітніх теплозберігаючих і екологічно ефективних будівельних матеріалів, які забезпечать комфортну температуру в квартирах всупереч екстремальній жарі або холоду ззовні. В акуратно оздобленому парадному буде обладнано сучасний безшумний ліфт.

Доступність і зручність

У п'ятиповерховому будинку планується невелика кількість квартир, всього п'ятдесят, і всі вони будуть одно- або двокімнатні, але в достатній мірі просторі по площі. Чорнова обробка, установка бронедверей і проведення самих основних комунікацій буде входити у вартість житла. Розумні габарити квартир і їх вдале планування зробить проживання в комплексі не тільки комфортним і престижним, а й в першу чергу - доступним для молодих сімей та одиноких людей.

Вдала інфраструктура

Закритий внутрішній дворик передбачає озеленених рекреакційну зону зі спортивним куточком і дитячим майданчиком, де зможуть проводити своє дозвілля як батьки з дітьми, так і любителі занять спортом. Поруч буде розташований прибудинкової відкритий паркінг. Деякі комерційні приміщення, які підходять, наприклад, для салону краси, невеликого магазину або кав'ярні, запроектовані на першому поверсі самого будинку. А вся необхідна інфраструктура вже оточує вдале місцезнаходження майбутнього комплексу - кафе, ресторани, ринок, аптеки, поліклініки, супермаркет, банківські структури та освітні установи.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час