ЖК вул. Лісозахисна, 17

Київ Подільський р-н

вул. Лісозахисна, 17

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

перевіряємо

Забудовник: НЕ ЗАЯВЛЕНИЙ

574 ЖК на сайті

Київ , Подільський р-н

Побудувати маршрут

вул. Лісозахисна 17

Мінська

22 хв 31 хв

Героїв Дніпра

21 хв 34 хв

Почайна

26 хв 43 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК вул. Лісозахисна, 17 ЖК вул. Лісозахисна, 17

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Про комплекс

Житло, розташоване в Подільському районі завжди користувалося великою популярністю. У цього явища є кілька причин. По-перше, це історичний центр міста. Тут розташувалося безліч цікавих культурних об'єктів. По-друге, цей район має хорошу інфраструктуру і транспортну доступність, звідси можна дістатися до центру Києва всього за кілька хвилин. Щороку нові будівельні об'єкти від найвідоміших забудовників з'являються тут. Наприклад, на вулиці Лісозахисна, 17 незабаром збудують новий житловий комплекс.

Особливості розміщення

На жаль, в інтернеті немає інформації про технічні характеристики або клас цього житла. Це новий проект і у нього немає офіційного сайту. Зате відомо про його місце розташування, а виходячи з цього можна зробити висновок про рівень розвитку зовнішньої інфраструктури. Як виявилося, поруч з майбутнім комплексом знаходиться багато об'єктів, без яких не обійтися сучасному міському жителю. Наприклад, найближчий супермаркет знаходиться на відстані 1.15 кілометра. Якщо у вас є діти, або ви плануєте їх появу в майбутньому, вас порадує той факт, що дитячий садок і школа розташувалися в 840 метрах від комплексу. Тим, хто піклується про своє здоров'я сподобається те, що аптека розмістилася досить недалеко (1.01 км). Це лише невеликий список об'єктів, до яких можна легко дістатися пішки або за кілька хвилин на автомобілі.

Громадський транспорт

Жителю сучасного мегаполісу важко прожити хоча б один день без громадського транспорту. Навіть маючи власний автомобіль, Кияни постійно користуються багатьма перевагами пересування за допомогою автобусів, тролейбусів і метро. Найближча автобусна зупинка знаходиться всього в 50 метрах від комплексу. Вам знадобитися всього 3 хвилини, щоб дійти сюди пішки.

Хороша транспортна доступність є однією з головних переваг цього житлового комплексу. Купивши квартиру тут, ви будете максимально мобільні. Залишилося тільки дочекатися старту продажів.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом