ЖК вул. Казимира Малевича, 44, 46

Київ Голосіївський р-н

вул. Казимира Малевича, 44, 46

Новий ЖК

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

перевіряємо

Київ , Голосіївський р-н

Побудувати маршрут

вул. Казимира Малевича 44, 46

Печерська

15 хв 34 хв

Олімпійська

15 хв

Палац Україна

11 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК вул. Казимира Малевича, 44, 46 ЖК вул. Казимира Малевича, 44, 46

підготовчі роботи

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

підготовчі роботи

Поверховість

21

Паркінг

підземний

Будинків

1

Кількість квартир

215

Про житловий комплекс

Комплекс згідно з планом буде займати дуже вигідне географічне розташування щодо транспортних артерій та навколишньої інфраструктури. У чверті години пішки будуть доступні дві станції столичного метро - «Олімпійська» та «Палац Україна», на відстані короткої поїздки на автомобілі знаходяться ще дві - «Площа Льва Толстого» і «Палац спорту».

Внутрішнє облаштування

Як буде виглядати комплекс з точки зору архітектури - поки невідомо. Планується зведення одного багатоповерхового будинку з декількома секціями. Квартири з житлового фонду будуть відноситися до бізнес-класу, і гарантовано відповідати цьому рівню проектування. Інших даних про житловий фонд від забудовника поки не надано. Для власників автомобілів буде спроектований зручний підземний паркінг, який вирішить проблему паркування в надто людному місці міста.

Привабливі околиці

На відстані пішої прогулянки від майбутнього комплексу розташовуються декілька унікальних і прекрасних пам'яток Києва, в тому числі витончений Костел святого Миколая (в якому, крім богослужінь, регулярно проходять концерти органної музики), а також відомі спортивні споруди - Національний спорткомплекс Олімпійський і знаменитий гірськолижний спортивний комплекс Протасів Яр, що по праву вважається одним з найпопулярніших місць для зимового відпочинку жителів столиці.

Особливості інфраструктури

Наявність розвиненої соціальної та побутової інфраструктури зробить комплекс цікавим для молодих сімей з дітьми. На зручній відстані знаходиться кілька шкіл, в тому числі музична, кілька мережевих супермаркетів, ринок, поштові відділення різних перевізників, банківські установи, спортивні клуби та об'єкти охорони здоров'я. Дістатися в один з найкрутіших торгово-розважальних центрів, Ocean Plaza, можна за кілька хвилин автомобілем або під час невеликої прогулянки пішки. І не в останню чергу привабливість розташування обумовлена ​​безліччю затишних парків і зелених скверів. Тому можна стверджувати, що житло буде знаходиться в екологічно сприятливому для проживання районі

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом