NUVO BUSINESS PARK

Київ Голосіївський р-н

вул. Жилянська, 47

NUVO BUSINESS PARK

/10

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

перевіряємо

8 ЖК на сайті

Заснований в 2002 році

Київ , Голосіївський р-н

Побудувати маршрут

вул. Жилянська 47

Олімпійська

15 хв

Площа Льва Толстого

19 хв

Вокзальна

18 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

NUVO BUSINESS PARK

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Будинків

1

Клас ЖК

бізнес

Загальна інформація

NUVO BUSINESS PARK — бізнес-парк в центрі Києва, який відноситься до новобудов Голосіївського району. Проектом заплановано будівництво комплексу з 7 будівель. Забудовником є ​​компанія Ковальська, яка з 2010 року здала більше 18 будинків. Передбачена загальна комерційна площа бізнес-парку - більше 80 тис.кв.м. Адреса об'єкта: вул. Жилянська, 47.

Щоб отримати більш детальну інформацію про будівельні матеріали, розстрочку і кредит, можна відвідати відділ продажу ЖК.

Інфраструктура

Нуво Бізнес Парк знаходиться практично в самому центрі столиці, тому біля нього максимально розвинена інфраструктура. У пішій доступності знаходиться станція метро Олімпійська, до якої можна дійти за 16-18 хвилин. Поряд розташовані ще 2 станції: Площа Льва Толстого і Вокзальна. Шлях до них на машині займе всього 5-10 хвилин (при відсутності пробок), а пішки — 19-20 хвилин.

Дуже близько від комплексу знаходяться зупинки громадського транспорту. Недалеко розташована школа, відділення ПриватБанку, стадіон НСК Олімпійський, кілька супермаркетів. Від комплексу можна швидко дістатися в будь-яку точку Києва. На невеликій відстані знаходяться бізнес-центри, кафе і ресторани (Тюбетейка, Musafir, Мама Манана та інші). Найближчі орієнтири: парк імені Шевченка, Протасов Яр, а також ботанічний сад ім. Фоміна.

Технології та вартість

Забудовник заявляє, що бізнес-парк буде спроектований за всіма стандартами BREEAM. Це підтверджує високу екологічність і передові технології, які використовуються для будівництва. Ціна за квадратний метр залежить від стадії будівництва новобудови, а також виду приміщень, який буде обраний:

- Офісні центри класу А.

- Просторі апартаменти.

- Комплекс торгово-сервісних послуг.

Перед покупкою нерухомості в цьому ЖК, радимо почитати відгуки інвесторів, а також регулярно стежити за ходом будівництва по фото. Щоб купити квартиру або апартаменти, відвідайте офіційний сайт забудовника, а також вивчіть доступні планування житла.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом