Клубний будинок Олегова гора

Київ Шевченківський р-н

пров. Лук'янівський, 3

Заморожено

/4

Будівництво заморожено

Забудовник

315 ЖК на сайті

Адреса:

Київ, пров. Лук'янівський, 3

Діють карантинні обмеження

Параметри

заморожено

Стадія будівництва

еліт

Клас ЖК

підземний і ще 1

  • стоянка

Паркінг

5

Поверховість

невідомо

Утримання м²

28

Кількість квартир

невідомо

Старт продажу

1

Будинків

Закрита територія

від автомобілів

Стан квартири

під ремонт

Технологія будівництва

монолітно-каркасна

Стіни

цегла

Утеплення

мінеральна вата, пінополістирол

Опалення

автономне

Висота стелі

3.5 м (от пола до потолка)

Кількість паркомісць

60 (подземный)

Початок будівництва

невідомо

Київ Шевченківський р-н

Побудувати маршрут

пров. Лук'янівський 3

Тараса Шевченка

19 хв

Лук'янівська

5 хв 17 хв

Контрактова площа

12 хв
Оберіть будинок

Стадія будівництва

Хід будівництва будинків

Будинок

Стадія

Введення в експлуатацію

Клубний будинок Олегова гора

будівництво заморожене

немає даних

Опис

Елітний будинок

У центрі старовинного Подолу розкинувся новий колоритний житловий комплекс «Олегова гора». Цей комплекс також називають клубним будинком, оскільки він буде складатися від з однієї єдиної будівлі, яка з вигляду нагадує елітний клуб. Архітектура в класичному стилі з колонами і балюстрадами допомагає створити куточок античності серед сучасної забудови. На даний момент будівництво заморожене, але планується відновитися в найближчому доступному для огляду майбутньому.

Переваги розташування

Елегантна будівля споруджена на невеликій височині, завдяки чому з вікон будуть відкриватися приголомшливі по красі види на красу Києва. Менш ніж за чверть години пішки можна дістатися до станції метро Контрактова площа, а також до більшості пам'яток старого Подолу. Місцезнаходження клубного будинку відрізняється не тільки близькістю до епіцентру культурного життя, а й тишею і спокоєм. До плюсів можна віднести і той факт, що поблизу не передбачені земельні ділянки, на яких в майбутньому можуть бути побудовані висотні будинки, які можуть закрити огляд з вікон.

Шикарні квартири

П'ятиповерхове спорудження, з висотою стель 3,5 метра, пропонує широкий асортимент квартир еліт-класу з вражаючою розмірами житловою площею. У деяких квартирах передбачені оглядові просторі тераси, а ті апартаменти, які розташовані на верхніх поверхах, мають вихід на свою частину горища, яку можна буде упорядкувати на власний розсуд. Планування будуть наскрізні, щоб мешканці змогли за власним бажанням зонувати внутрішній простір свого житла.

Інфраструктура вищого класу

Підземний паркінг буде розрахований на 60 паркомісць, що більш ніж в два рази перевищує кількість квартир. Крім того, передбачена відкрита наземна стоянка на закритій від сторонніх автомобілів території. Таким чином, сім'ї з двома або трьома автомобілями, не будуть поставлені перед проблемою паркування поруч з будинком. Перші поверхи забудови будуть призначені для комерційних приміщень, таких як магазини, спортивний клуб, ресторан. По периметру території, закріпленої за комплексом, будуть розташовані камери цілодобового відеоспостереження.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час