ЖК Зелений замок

Київ Шевченківський р-н

вул. Мирна, 2/1

ЖК Зелений замок

Все продано

/4

Є огляд

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Енергоефективність

перевіряємо

Забудовник: НЕ ЗАЯВЛЕНИЙ

566 ЖК на сайті

Київ , Шевченківський р-н

Побудувати маршрут

вул. Мирна 2/1

Контрактова площа

5 хв

Тараса Шевченка

18 хв

Лук'янівська

12 хв 16 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Зелений замок

введений в експлуатацію

1 квартал 2020

все продано

Параметри

Стадія буд-ва

введений в експлуатацію

Будинків

1

Кількість квартир

70

Початок будівництва

I квартал 2018

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Утеплення

мінеральна вата

Висота стелі, м

3.00

Закрита територія

під охороною від авто та сторонніх

Клас ЖК

еліт

Поверховість

11

Паркінг

стоянка підземний

Старт продажу

II квартал 2018

Стіни

цегла

Опалення

автономне

Стан квартири

з чорновим ремонтом

Замок в центрі міста

Новий комплекс з квартирами еліт-класу і романтичною назвою «Зелений замок» будується в одному з центральних районів Києва - Шевченківському. Буквально в декількох кроках від майбутнього комплексу знаходиться станція метро «Контрактова площа», а до станції «Лук'янівська», іншої лінії, можна доїхати на автомобілі за 10 хвилин. Тому розташування «Зеленого замку» щодо шляхів транспортного сполучення можна назвати вигідним і зручним.

Будинок еліт-класу

Комплекс буде складатися лише з одного будинку, який втілить в собі всі переваги невисокої забудови. Поверхів заплановано всього сім, а ось висота стель буде вражаючою - 3 метра. Всі квартири будуть оброблені в чорновому варіанті, а остаточний інтер'єр і, при бажанні, перепланування, будуть надані на завершення майбутнім власникам. Відомо, що кількість кімнат у квартирах буде від однієї до трьох, а ось квадратура планується велика навіть для самих маленьких квартир, таким чином кімнати і підсобні приміщення будуть дуже просторі.

Респектабельна інфраструктура

Для розміщення автомобілів мешканців і їх гостей в планах забудовника - два паркінги. Це будуть дворівневий підземний паркінг і відкрита стоянка. Не дивлячись на відсутність фактичної закритій території, по периметру будинку будуть встановлені камери відеоспостереження і охоронна система, які забезпечать безпеку прибудинкової і розташованої в безпосередній близькості території. На даху будинку планується спорудження власного фітнес-клубу і комфортабельної зони відпочинку.

Переваги центрального розташування

Район, в якому розташується комплекс, відомий розвиненою інфраструктурою. Таким чином у мешканців не буде проблем ні з навчальними закладами та розвиваючими центрами для дітей, ні з продуктовими магазинами, ні з поштовими відділеннями, ні з аптеками або іншими побутовими або соціальними об'єктами. Крім того, безліч столичних пам'яток зосереджена в пішій доступності від «Зеленого замку», як і ресторанів, кафе, нічних клубів. Тому дозвілля мешканців гарантовано буде різноманітним і цікавим.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом