ЖК Французький квартал 2

Київ Печерський р-н

вул. Велика Васильківська, 139

Все продано

/21

+380678193018

Енергоефективність

Забудовник

11 ЖК на сайті

Заснований в 2013 році

Київ , Печерський р-н

Побудувати маршрут

вул. Велика Васильківська 139

Палац Україна

9 хв

Либідська

4 хв

Печерська

6 хв 24 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

1 будинок

введений в експлуатацію

1 квартал 2017

все продано

2 будинок

введений в експлуатацію

4 квартал 2017

все продано

3 будинок

введений в експлуатацію

4 квартал 2017

все продано

4 будинок

введений в експлуатацію

4 квартал 2017

все продано

5 будинок

введений в експлуатацію

1 квартал 2017

все продано

6 будинок

введений в експлуатацію

3 квартал 2019

все продано

8 будинок

введений в експлуатацію

3 квартал 2019

все продано

9 будинок

введений в експлуатацію

3 квартал 2019

все продано

10 будинок

введений в експлуатацію

3 квартал 2019

все продано

11 будинок

введений в експлуатацію

2 квартал 2021 Початкова дата: 2 квартал 2020

все продано

12 будинок

введений в експлуатацію

2 квартал 2021 Початкова дата: 2 квартал 2020

все продано

13 будинок

введений в експлуатацію

2 квартал 2021 Початкова дата: 2 квартал 2020

все продано

Експертний погляд

Інформація з офіційних джерел не містить відомостей щодо невідповідностей дозвільних документів та документів на землю ЖК ФРАНЦУЗЬКИЙ КВАРТАЛ 2 містобудівному та земельному законодавству. Проект ЖК ФРАНЦУЗЬКИЙ КВАРТАЛ 2 частково реалізовано, 9 будинків вже введено в експлуатацію.

Про погодження

Земельна ділянка, де розташовано житловий комплекс ЖК ФРАНЦУЗЬКИЙ КВАРТАЛ 2, належить до Центрального історичного ареалу і знаходиться в зоні регулювання забудови. Чи отримано замовником позитивний висновок державних органів охорони культурної спадщини та дозвіл на виконання робіт в органах культурної спадщини, з загальнодоступних джерел встановити неможливо. Подібна ситуація, стосовно погоджень допустимої відмітки висотності забудови і поверховості об'єкту з Мініоборони України, Укравіатрансом та Украерорухом.

Про рівень акустичного шуму

Земельна ділянка, де будується житловий комплекс, обмежується вул. Велика Васильківська та відповідно до МІАС ЗМД “Містобудівного кадастру м. Києва" рівень шуму від автотранспорту становить 71-75 дБа. Відповідно до Державних санітарних норм, допустимий рівень звуку в приміщеннях житлових і громадських будинків та на території житлової забудови для житлових приміщень становить 40 дБа вдень та 30 дБа вночі. При цьому, які шумозахисні заходи було реалізовано забудовником, слід з’ясувати у відділі продажу.

Про підземні паркінги

Згідно інформації зазначеної на сайті ЖК ФрАНЦУЗЬКИЙ КВАРТАЛ 2, проектом передбачено наявність підземних паркінгів. Слід звернути увагу, що відповідно до МІАС ЗМД “Містобудівного кадастру м. Києва", частина земельної ділянка відноситься до підтоплюваних територій, тому будівництво підземного паркінгу можливе за умов здійснення комплексу заходів з захисту території від підтоплення та гідроізоляційних робіт, про які слід з’ясувати у відділі продажу.

Документи

88/100

з коментарями експертів

Перевірити

Параметри

Стадія буд-ва

введений в експлуатацію

Будинків

12

Кількість квартир

1797

Кількість паркомісць

658

Старт продажу

IV квартал 2015

Стіни

цегла

Опалення

централізоване

Стан квартири

з чорновим ремонтом

Клас ЖК

бізнес

Поверховість

9, 10, 11, 13, 24

Паркінг

підземний

Початок будівництва

IV квартал 2016

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Утеплення

мінеральна вата

Висота стелі, м

2.70-2.85

Закрита територія

від автомобілів

Про житловий комплекс

ЖК «Французький квартал 2» складається з 3 міні-кварталів, побудованих в єдиній архітектурній концепції. Міні-квартали з'єднані між собою парковою зоною з пішохідними доріжками, уздовж яких висаджені нові дерева і встановлюються місця відпочинку. Проїзд в прибудинкову територію деяких міні-кварталів з дитячими ігровими та спортивними майданчиками буде недоступним.

Планування квартир ергономічно використовує простір: у вашому помешканні не буде зайвих метрів. Є вибір планувань квартир із відкритими або із заскленими лоджіями і балконами. Квартири оснащені батареями з регулятором температури і лічильниками для всіх комунікацій, будуть спеціальні кімнати для зберігання велосипедів. Вентильовані фасади допоможуть уникнути перегріву влітку і зігрітися взимку.

Довкілля

Якщо порівнювати з місцевою забудовою міста, то «Французький квартал 2» відрізняється яскравими фасадними елементами і великим розміром вікон на весь поверх. Щоб у внутрішньому дворі було більше денного світла, архітектори застосували методи різної висотності будівель.

Однією з головних родзинок комплексу «Французький квартал 2» є його місцезнаходження в 5 хвилинах їзди від центру, в Печерському районі столиці. Дістатися від комплексу можна в будь-який куточок Києва: поблизу знаходиться ст.м. Либідська, зупинка громадського транспорту, зручна дорожня розв'язка - вул. Велика Васильківська і бульвар Дружби народів.

Для малюків комплексу буде відкрито внутрішній дитячий садок. Також протягом 5-10 хв. на машині можна дістатися до приватного дитячого садка "Newtone Kids", дошкільного навчального закладу № 728, № 457 "Зайчик", дитячий сад Малятко, а також н № 325, 424 і 643. Вибір найближчих шкіл трохи менше: 7 хв. ходьби від школи № 130, 14 хвилин від школи № 37 і школи «Інтелект», 5-10 хв. їзди від школи № 181, 84, 78 і 88.

Інфраструктура

За покупками далеко їздити непотрібно, тому що поруч ТРЦ Ocean Plaza з бутиками та гіпермаркетом Ашан, а також кінотеатром і іншими розважальними сервісами. Поруч ви також знайдете винний магазин, кондитерську, продуктові магазини і один з найбільших київських ринків - Володимирський, де в будь-який час можна знайти свіжі фрукти, овочі і сільськогосподарські продукти.

Для занять спортом пішки можна пройти до спортивного клубу «Тренер», «Успіх» і фітнес-студії Fit Curves для жінок.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час