ЖК бул. Тараса Шевченка, 32, 32 а

Київ Шевченківський р-н

бул. Тараса Шевченка, 32, 32 а

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

перевіряємо

29 ЖК на сайті

Заснований в 2003 році

Київ , Шевченківський р-н

Побудувати маршрут

бул. Тараса Шевченка 32, 32 а

Університет

5 хв

Золоті ворота

13 хв

Площа Льва Толстого

17 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК бул. Тараса Шевченка, 32, 32а ЖК бул. Тараса Шевченка, 32, 32а

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Будинків

1

Клас ЖК

комфорт

Паркінг

підземний

Про комплекс

Житловий комплекс, який розташується на бул. Тараса Шевченка, 32, 32а є поки тільки проектом. Однак, він точно зацікавить багато потенційних інвесторів. Це житло буде знаходиться в Шевченківському районі, в історичній частині столиці. Без сумнівів, таке розташування має багато переваг. Тут знаходяться всі найважливіші історичні та культурні пам'ятки, а також безліч ділових об'єктів.

Переваги інфраструктури

Докладних даних про майбутній житловий комплекс поки немає. Відомо тільки про те, що це житло комфорт-класу і про те, що тут розміститься підземний паркінг. Одним з головних переваг майбутнього комплексу є його розташування. Тому варто розглянути цей аспект більш детально.

Поруч з ЖК розташувалося багато інфраструктурних об'єктів. Крім того, ви можете швидко і легко дістатися до центру міста по бульвару Тараса Шевченка. Неподалік від будинку розмістилися:

  • Супермаркети

  • Приватні та державні клініки

  • Аптеки

  • Школа

  • Дитячий садок

  • Продуктові магазини

  • Кафе і ресторани

Транспортна доступність

Новий житловий комплекс розташується всього в декількох десятках метрів від бульвару Шевченка. Це величезний плюс для мешканців. Маючи власний автомобіль, ви можете безперешкодно потрапити в будь-яку частину міста дуже швидко. Крім цього, тут є кілька зупинок громадського транспорту. До найближчої автобусної зупинки всього 210 метрів. Якщо ви не уявляєте свого життя без метро, ​​вам точно сподобається те, що до двох станцій можна дійти пішки за 6 ( «Університет») і 18 хвилин ( «Площа Льва Толстого»). До зупинки «Майдан Незалежності» можна доїхати за п'ять хвилин на машині, або за 15 хвилин на маршрутці.

Переваги для інвесторів

Новий житловий комплекс, безумовно, буде користуватися великою популярністю. Його ідеальне розташування є його головною перевагою. Забудовник планує зробити територію закритої від сторонніх. Це теж сподобається потенційним інвесторам. Власники бізнесу можуть розраховувати на появу комерційних приміщень на перших поверхах будівель, які дозволять їм не тільки відкрити або розширити існуючий бізнес, а й створити внутрішню інфраструктуру ЖК.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом