ЖК вул. Жилянська, 96 а

Київ Голосіївський р-н

вул. Жилянська, 96 а

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник: НЕ ЗАЯВЛЕНИЙ

568 ЖК на сайті

Київ , Голосіївський р-н

Побудувати маршрут

вул. Жилянська 96 а

Вокзальна

13 хв

Університет

14 хв

Площа Льва Толстого

20 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

вул. Жилянська, 96а

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Будинків

1

Кількість квартир

70

Клас ЖК

бізнес

Поверховість

16

Про комплекс

Все більше і більше потенційних інвесторів шукають житло в екологічно чистих, зелених районах. Вони втомилися від шуму і вихлопних газів, їм хочеться сховатися від повсякденної суєти і відчути справжній комфорт. Забудовники намагаються стежити за сучасними тенденціями і зводять нові будинки в тихих, незабруднених районах. Голосіївський район є однією з найулюбленіших частин міста для більшості забудовників. Щороку тут з'являється багато сучасних і зручних житлових комплексів.

Новий ЖК, який розташується на вул. Жилянській, 96 а є проектом і продажі поки не стартували, але багато інвесторів знаходяться в передчутті цієї події і хочуть дізнатися більше про майбутній об'єкт.

Технічні характеристики житлового комплексу

Інформації про технічні характеристики цього будинку досить мало. Відомо, що ЖК, який розміститься на вул. Жилянській, 96 а буде являти собою 16-поверховий будинок. Загальна площа будинку складає 1771.8 м². Майбутні мешканці зможуть придбати тут квартири бізнес-класу. Виходячи з візуалізації, можна стверджувати, що комплекс буде мати цікаву, але в той же час, стриману архітектуру, яка буде виглядати дуже гармонійно на фоні сусідніх будівель.

Інфраструктурні об'єкти поблизу

Голосіївський район — це не тільки найзеленіша частина Києва, а й місце з прекрасно розвиненою інфраструктурою. Поруч з новим ЖК знаходяться багато корисних об'єктів. Тут є кілька продуктових магазинів і супермаркетів. Один з них знаходиться на відстані 250 метрів. Якщо у вас є діти, і ви піклуєтеся про якість їх освіти, вам сподобається те, що в цьому районі є кілька хороших шкіл і дитячих садків. Найближчі навчальні заклади розташувалися в 460 метрах від будинку.

Зупинки громадського транспорту

Новий комплекс розміститься в районі з гарною транспортною доступністю. До найближчої автобусної зупинки всього 90 метрів. Також поруч розташувалося кілька станцій метро, ​​до яких можна швидко дійти пішки. Зупинка «Вокзальна» знаходиться на відстані 820 метрів від будинку, а станція «Площа Льва Толстого» — 1.32 км.

  • «Площа Льва Толстого» — 20 хвилин пішки

  • «Вокзальна» — 14 хвилин пішки

  • «Університет» — 13 хвилин пішки

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом