ЖК Рідне місто

Київ Солом'янський р-н

вул. Качалова, 40

Все продано

/3

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

4 ЖК на сайті

Заснований в 2001 році

Київ , Солом'янський р-н

Побудувати маршрут

вул. Качалова 40

Шулявська

14 хв 29 хв

Берестейська

17 хв 20 хв

Святошин

21 хв 31 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Рідне місто

побудований (не введений)

2 квартал 2021 Початкова дата: 2 квартал 2020

все продано

Всі планування

Параметри

Стадія буд-ва

збудований

Будинків

1

Кількість квартир

409

Початок будівництва

ІI квартал 2017

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Утеплення

мінеральна вата

Висота стелі, м

2.70

Закрита територія

від автомобілів

Клас ЖК

економ

Поверховість

17

Паркінг

наземний

Старт продажу

I квартал 2017

Стіни

газоблок

Опалення

централізоване

Стан квартири

без ремонту

Про житловий комплекс

На місці колишньої промислової зони Солом'янського району зводиться новий житловий комплекс економ-класу «Рідне місто». Згідно з проектом планується будівництво великого мікрорайону зі створенням усіх умов для комфортного і повноцінного життя. Інвесторів приваблюють озвучені забудовником переваги:

• сприятлива екологічна обстановка, обумовлена близькістю парків «Відрадного» і «Мамаєвої Слободи», а також значне озеленення прибудинкової території;

• зручна транспортна розв'язка, що дозволяє безперешкодно потрапити в будь-який куточок столиці;

• розвинена інфраструктура, як всередині ЖК, так і навколо нього;

• зручні і функціональні планування житлових приміщень;

• абсолютна законність будівельних робіт, узгоджена з усіма інстанціями і підтверджена документально.

Розташування

Дістатися в центр столиці або інші райони можна на громадському транспорті, який курсує біля ЖК. Поруч з комплексом розташовані зупинки трамвая, автобусів та маршрутних таксі. За 10 хвилин на авто можна дістатися до станцій метрополітену зеленої гілки – «Святошин», «Шулявська», «Берестейська».

Виїхати на машині можна по вулиці Качалова до бульвару Гавела, однак варто пам'ятати про завантаженість магістралі в ранковий і вечірній час, що може викликати складності з виїздом на головну.

Інфраструктура

ЖК «Рідне місто» розташований в жвавому і розвиненому районі, що забезпечує близькість необхідних об'єктів інфраструктури. Навколо комплексу в достатній кількості є школи та дитячі садочки, ліцей «Престиж», а також школа мистецтв. У невеликій віддаленості знаходиться медмістечко, де розташовані дитяча та доросла поліклініки, інститут хірургії та трансплантології ім. Шалімова.

Для закупівлі можна відправитися на продуктовий ринок, в мережеві супермаркети або магазинчики типу «біля будинку». Поруч знаходиться СТО, відділення українських банків і фармацевтичні пункти.

Провести час в єднанні з природою можна в парку «Відрадний», де крім зелених насаджень знаходиться мальовниче озеро, а також в етнографічному комплексі «Мамаєва Слобода».

У проекті забудовником передбачено зведення на території ЖК дитячого садка, наземної багаторівневої парковки, спортивних майданчиків (футбольного, баскетбольного та ін.) і дитячих містечок.

Планування і вартість житла

Житловий комплекс буде включати 4 багатосекційних будинки висотою по 17 поверхів кожен. Зведення будівель розділено на кілька етапів. Станом на жовтень 2019 виконано будівництво будинку першої черги, який готується до здачі в експлуатацію. Будівля підключена до централізованих міських комунікацій. Квартири здаються без чорнової обробки.

Станом на осінь поточного року у продажу залишилися дворівневі апартаменти, розташовані на верхніх поверхах висотки. Площа житлових приміщень становить 77-129 кв. м.

«Рідне місто» – тихий і комфортний куточок, де створені всі умови для повноцінного життя, відпочинку, розвитку майбутнього покоління.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом