ЖК Рідне місто

Київ Солом'янський р-н

вул. Качалова, 40

Забудовник

6 ЖК на сайті

Заснований в 2001 році

Київ , Солом'янський р-н

Побудувати маршрут

вул. Качалова 40

Святошин

22 хв 27 хв

Берестейська

11 хв 23 хв

Шулявська

17 хв 34 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

2 будинок

в проекті

4 квартал 2021 Початкова дата: 4 квартал 2020

невідомо

4 будинок

в проекті

немає даних

невідомо

3 будинок

в проекті

немає даних

невідомо

1 будинок

побудований (не введений)

2 квартал 2021 Початкова дата: 2 квартал 2020

все продано

Документи

55/100

з коментарями експертів

Перевірити

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті збудований

Будинків

4

Кількість квартир

2256

Кількість паркомісць

412

Старт продажу

I квартал 2017

Стіни

газоблок

Опалення

централізоване

Стан квартири

без ремонту

Клас ЖК

економ

Поверховість

17

Паркінг

наземний

Початок будівництва

ІI квартал 2017

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Утеплення

мінеральна вата

Висота стелі, м

2.70

Закрита територія

від автомобілів

Про житловий комплекс

На місці колишньої промислової зони Солом'янського району зводиться новий житловий комплекс економ-класу «Рідне місто». Згідно з проектом планується будівництво великого мікрорайону зі створенням усіх умов для комфортного і повноцінного життя. Інвесторів приваблюють озвучені забудовником переваги:

• сприятлива екологічна обстановка, обумовлена близькістю парків «Відрадного» і «Мамаєвої Слободи», а також значне озеленення прибудинкової території;

• зручна транспортна розв'язка, що дозволяє безперешкодно потрапити в будь-який куточок столиці;

• розвинена інфраструктура, як всередині ЖК, так і навколо нього;

• зручні і функціональні планування житлових приміщень;

• абсолютна законність будівельних робіт, узгоджена з усіма інстанціями і підтверджена документально.

Розташування

Дістатися в центр столиці або інші райони можна на громадському транспорті, який курсує біля ЖК. Поруч з комплексом розташовані зупинки трамвая, автобусів та маршрутних таксі. За 10 хвилин на авто можна дістатися до станцій метрополітену зеленої гілки – «Святошин», «Шулявська», «Берестейська».

Виїхати на машині можна по вулиці Качалова до бульвару Гавела, однак варто пам'ятати про завантаженість магістралі в ранковий і вечірній час, що може викликати складності з виїздом на головну.

Інфраструктура

ЖК «Рідне місто» розташований в жвавому і розвиненому районі, що забезпечує близькість необхідних об'єктів інфраструктури. Навколо комплексу в достатній кількості є школи та дитячі садочки, ліцей «Престиж», а також школа мистецтв. У невеликій віддаленості знаходиться медмістечко, де розташовані дитяча та доросла поліклініки, інститут хірургії та трансплантології ім. Шалімова.

Для закупівлі можна відправитися на продуктовий ринок, в мережеві супермаркети або магазинчики типу «біля будинку». Поруч знаходиться СТО, відділення українських банків і фармацевтичні пункти.

Провести час в єднанні з природою можна в парку «Відрадний», де крім зелених насаджень знаходиться мальовниче озеро, а також в етнографічному комплексі «Мамаєва Слобода».

У проекті забудовником передбачено зведення на території ЖК дитячого садка, наземної багаторівневої парковки, спортивних майданчиків (футбольного, баскетбольного та ін.) і дитячих містечок.

Планування і вартість житла

Житловий комплекс буде включати 4 багатосекційних будинки висотою по 17 поверхів кожен. Зведення будівель розділено на кілька етапів. Станом на жовтень 2019 виконано будівництво будинку першої черги, який готується до здачі в експлуатацію. Будівля підключена до централізованих міських комунікацій. Квартири здаються без чорнової обробки.

Станом на осінь поточного року у продажу залишилися дворівневі апартаменти, розташовані на верхніх поверхах висотки. Площа житлових приміщень становить 77-129 кв. м, а вартість стартує з 1,21 млн грн.

«Рідне місто» – тихий і комфортний куточок, де створені всі умови для повноцінного життя, відпочинку, розвитку майбутнього покоління.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час