ЖК пров. Слобідський

Київ Дніпровський р-н

пров. Слобідський

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

перевіряємо

Забудовник: НЕ ЗАЯВЛЕНИЙ

567 ЖК на сайті

Київ , Дніпровський р-н

Побудувати маршрут

пров. Слобідський

Лівобережна

19 хв

Дарниця

10 хв 17 хв

Гідропарк

13 хв 18 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК пров. Слобідський ЖК пров. Слобідський

побудований (не введений)

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

збудований

Поверховість

3

Стіни

газоблок

Будинків

1

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Про житловий комплекс

У Києві на Слобідському провулку планується зведення нового житлового комплексу, назва якого відповідає адресі. Станом на сьогодні немає достовірної інформації про клас, зовнішньому оформленні та інфраструктурі ЖК, а також не оголошуються строки введення в експлуатацію, планування і вартість житла.

Розташування

Для будівництва обрано досить спокійний, але розвинений район столиці. Мешканці новобудови не будуть відчувати труднощі з трансфером, оскільки в незначній віддаленості знаходяться зупинки наземного транспорту, швидкісної міської електрички і метрополітену «Лівобережна». В 10 хвилинах на авто розташовані ще дві станції метро – «Гідропарк» і «Дарницька».

Вдалість розташування оцінять і власники автомобілів. Поруч проходять досить широкі дороги, які не відрізняються інтенсивним трафіком, завдяки чому відсутні тягучки і затори. Поруч проходять два великі проспекти – Броварській і Визволителів, що дозволить безперешкодно потрапити в будь-який район столиці.

Інфраструктура

У безпосередній близькості до ЖК знаходиться дитячий садок №628, школа, аптеки, мережеві супермаркети («АТБ»), міська поліклініка, салони краси і місця громадського харчування. Провести час можна в кафе, ресторанах і розважальних центрах, а також на прогулянці по мальовничій набережній Дніпра. Жителі нового житлового комплексу «Пров. Слобідський» не будуть відчувати дефіцит в інфраструктурі, оскільки поруч є все необхідне для повноцінної і комфортного життя.

Планування і вартість житла

Згідно з проектом планується зведення одного житлового будинку, в будівництві якого буде використовуватися моно-каркас і газоблоки. Забудовник поки не надає інформацію про плануванні та площі квартир, а також не вказує вартість, оскільки старт продажів не оголошено.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом