ЖК пров. Слобідський

Київ Дніпровський р-н

пров. Слобідський

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Вертикальний транспорт

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник

459 ЖК на сайті

Київ , Дніпровський р-н

Побудувати маршрут

пров. Слобідський

Гідропарк

8 хв 25 хв

Дарниця

7 хв 15 хв

Лівобережна

18 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК пров. Слобідський

будується

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

будується

Будинків

1

Стіни

газоблок

Клас ЖК

економ

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Про житловий комплекс

У Києві на Слобідському провулку планується зведення нового житлового комплексу, назва якого відповідає адресі. Станом на жовтень 2019 року немає достовірної інформації про клас, зовнішньому оформленні та інфраструктурі ЖК, а також не оголошуються строки введення в експлуатацію, планування і вартість житла.

Розташування

Для будівництва обрано досить спокійний, але розвинений район столиці. Мешканці новобудови не будуть відчувати труднощі з трансфером, оскільки в незначній віддаленості знаходяться зупинки наземного транспорту, швидкісної міської електрички і метрополітену «Лівобережна». В 10 хвилинах на авто розташовані ще дві станції метро – «Гідропарк» і «Дарницька».

Вдалість розташування оцінять і власники автомобілів. Поруч проходять досить широкі дороги, які не відрізняються інтенсивним трафіком, завдяки чому відсутні тягучки і затори. Поруч проходять два великі проспекти – Броварській і Визволителів, що дозволить безперешкодно потрапити в будь-який район столиці.

Інфраструктура

У безпосередній близькості до ЖК знаходиться дитячий садок №628, школа, аптеки, мережеві супермаркети («АТБ»), міська поліклініка, салони краси і місця громадського харчування. Провести час можна в кафе, ресторанах і розважальних центрах, а також на прогулянці по мальовничій набережній Дніпра. Жителі нового житлового комплексу «Пров. Слобідський» не будуть відчувати дефіцит в інфраструктурі, оскільки поруч є все необхідне для повноцінної і комфортного життя.

Планування і вартість житла

Згідно з проектом планується зведення одного житлового будинку, в будівництві якого буде використовуватися моно-каркас і газоблоки. Забудовник поки не надає інформацію про плануванні та площі квартир, а також не вказує вартість, оскільки старт продажів не оголошено.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час