ЖК Sundance

Київ Дніпровський р-н

вул. Микільсько-Слобідська, 7-9

Заморожено

/7

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Вертикальний транспорт

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник

7 ЖК на сайті

Заснований в 1961 році

Київ , Дніпровський р-н

Побудувати маршрут

вул. Микільсько-Слобідська 7-9

Дарниця

5 хв 26 хв

Гідропарк

4 хв 27 хв

Лівобережна

19 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Sundance

будівництво заморожене

немає даних

невідомо

Експертний погляд

На земельну ділянку, на якій розпочато будівництво ЖК SUNDANCE, накладено арешт, задля збереження речових доказів в межах кримінального провадження. Департаментом охорони культурної спадщини виконавчого органу Київської міської ради видано приписи про зупинення виконання будівельних робіт на ділянці забудови. Станом на 14.05.2020 договори оренди двох земельних ділянок із трьох, на яких будується комплекс, не поновленні Київською міською радою.

Невідповідності документів та активні законні протидії будівництву ЖК є законною підставою для анулювання дозволу на виконання будівельних робіт. Щонайменше це стане законною перешкодою при введенні об’єкту в експлуатацію та отримання майнових прав інвесторами.

Про кримінальне провадження

У 2016 році відкрито кримінальне провадження за ст. 356 (Самоправство), ч.2 ст.298 (Незаконне проведення пошукових робіт на об'єкті археологічної спадщини, знищення, руйнування або пошкодження об'єктів культурної спадщини), ч.1 ст.357 (Шахрайство), ч. 1 ст. 364 (Зловживання владою або службовим становищем) Кримінального кодексу України.

Ухвалою Дніпровського районного суду м. Києва від 13.03.2020 накладено арешт із забороною проводити будівельні роботи на земельній ділянці з метою збереження речових доказів у кримінальному провадженні.

Про дозвіл

В межах зазначеного кримінального провадження також встановлено, що дозвіл Державної архітектурно-будівельної інспекції України на виконання будівельних робіт № ІУ 115142380364 від 26.08.2014 року, на підставі якого розпочато будівництво за адресою: м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 7-9 – може бути підроблений.

Про перевірки та суди

На підставі здійснених перевірок Управлінням збереження історичного середовища та охорони об'єктів культурної спадщини Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради, у 2016 було році видано припис про зупинення виконання будівельних робіт № 311/п, який в подальшому скасовано судом.

У січні 2020 року замовнику будівництва ТОВ “Нова слобідка" повторно вручено припис щодо припинення будь-яких робіт на земельній ділянці, яка розташована в межах території пам'ятки ландшафту та історії місцевого значення “Історичний ландшафт Київських гір і долин р. Дніпро".

Забудовник оскаржував такий припис. Проте 31.03.2020 постановою Шостого Апеляційного Адміністративного суду дію припису щодо припинення будь-яких робіт, яка була призупинена на підставі звернення забудовника до суду, відновлено.

Крім того, відповідно до Відкритої системи ПРОЗОРА ДАБІ, неодноразово були намагання проведення перевірки будівництва, проте жодна з них не відбулась з причини відсутності суб’єктів містобудування або уповноважених осіб, що є обов'язковим.

Про місце розташування

Відповідно до геопорталу містобудівного кадастру Києва, земельна ділянка, на якій розташовано житловий комплекс, частково відноситься до санітарно-захисної зони, де забороняється будівництво житлових об'єктів, об'єктів соціальної інфраструктури та інших об'єктів, пов'язаних з постійним перебуванням людей (ч.2 ст.114 Земельного кодексу України).

Також територія, на якій розташовано житловий комплекс, відноситься до території затоплюваністтю 1% повінню та частково до підтоплювальної території. Інженерна підготовка території має унеможливити нанесення шкоди майну та фінансових збитків. У відділі продажу рекомендовано запросити інформацію, чи вживалися заходи з інженерної підготовки території.

Документи

з коментарями експертів

Перевірити

Параметри

заморожено

Стадія будівництва

комфорт

Клас ЖК

невідомо

Паркінг

26

Поверховість

3

Будинків

немає

Кількість квартир

немає

Кількість апартаментів

невідомо

Старт продажу

Закрита територія

невідомо

Стан квартири

невідомо

Технологія будівництва

невідомо

Стіни

невідомо

Утеплення

невідомо

Опалення

невідомо

Висота стелі, м

невідомо

Кількість паркомісць

невідомо

Початок будівництва

невідомо

Утримання м²

невідомо

Про житловий комплекс

Будівельна компанія «Фундамент» представила проект нового житлового комплексу «Sundance», зведення якого планується в Дніпровському районі столиці. Будівництво будинків бізнес-класу заплановано в мальовничому місці на набережній Дніпра (Русанівська протока), поруч з доглянутим парком, тому мешканці новобудов зможуть насолоджуватися прекрасними видами з вікон, зустрічати світанок або проводжати захід. Радує район і розвиненою інфраструктурою, де в пішій доступності знаходяться всі необхідні об'єкти інфраструктури.

Розташування

«Sundance» має дуже вигідне територіальне розташування, яке відрізняється не тільки мальовничими краєвидами, але й розвиненим транспортним сполученням. Всього в 20 хвилинах неспішної прогулянки знаходиться дві станції метрополітену – «Лівобережна» і «Гідропарк». На такій же відстані є зупинки автобусів і маршруток, що рухаються в різних напрямках.

Прямо під ЖК проходить Нікольсько-Слобідська вулиця, якою можна виїхати на головний проспект столиці – Броварській. Трафік на другорядних вулицях не дуже інтенсивний, тому проблем з проїздом не виникне, а от виїзд на головну в години пік може викликати складнощі із-за завантаженості магістралі.

Інфраструктура

У радіусі 1 км від ЖК є все необхідне для повноцінного і щасливого життя:

• дитячий садок №628;

• державна загальноосвітня школа №65;

• бібліотека ім. Тичини;

• центральна поліклініка Дніпровського району;

• нова перукарня;

• мережеві магазини і невеликі торгові лавки;

• ресторани, кафе та розважальні центри.

В проект включено створення внутрішньої інфраструктури, яка включатиме наземне паркування, сучасну дитячу площадку та облаштовані зони для відпочинку.

Планування і вартість житла

Житловий комплекс включає 3 висотних будівлі по 27 поверхів кожна. Для будівництва передбачено використання монолітно-каркасної технології, а для зведення стін планується застосувати цеглу, яка відрізняється міцністю, відмінною тепло- і звукоізоляцією. У будинках будуть представлені просторі квартири з грамотними і функціональними плануваннями, що дозволить створити затишне сімейне гніздечко. Підключення ЖК буде здійснено до міських комунікацій.

Станом на жовтень 2019 року, ЖК знаходиться на етапі проектування, тому достовірна інформація про планування і вартість житла, а також терміни ведення будинків в експлуатацію відсутня.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час