БФК вул. Ізюмська, 1

Київ Голосіївський р-н

вул. Ізюмська, 1

Новий ЖК

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Рейтинг
У цього ЖК поки немає рейтингу

Забудовник: НЕ ЗАЯВЛЕНИЙ

566 ЖК на сайті

Київ , Голосіївський р-н

Побудувати маршрут

вул. Ізюмська 1

Деміївська

8 хв

Либідська

6 хв 12 хв

Голосіївська

5 хв 12 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

БФК вул. Ізюмська, 1 БФК вул. Ізюмська, 1

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Поверховість

22

Будинків

1

Кількість апартаментів

384

Загальні дані про проект, ціни та стан інфраструктури

БФК вул. Ізюмська, 1 — цікавий проект, розташований у Голосіївському районі Києва. Новобудова складається лише з одного будинку, заввишки 22 поверхи. Такі параметри будівлі дозволили розмістити у ньому 384 апартаменти. Найважливіша перевага багатофункціонального комплексу вул. Ізюмська, 1, на яку обов'язково варто звернути увагу – піша доступність до станції метро Деміївська. Таке близьке розташування дозволяє швидко пересуватися мешканцям практично у будь-яку точку Києва.

БФК вул. Ізюмська, 1 розташований у всебічно розвиненому адміністративному окрузі, тому біля нього є багато важливих для комфортного життя об'єктів інфраструктури. Всього за кілька хвилин його мешканці зможуть дійти до численних супермаркетів, ресторанів, аптек та відділень пошти. Хорошою новиною стане близькість до Центрального автовокзалу Києва, а також заводу Roshen. На мінімальній відстані від БФК розташовано одразу кілька навчальних закладів:

  • Приватні та державні школи

  • Дитячі садочки

  • Ліцей

Найближчі від багатофункціонального комплексу вул. Ізюмська, 1 рекреаційні зони – невеликий парк Заньковецької та урочище Совки.

На нашому інтернет-ресурсі представлена ​​актуальна інформація про вартість кв.м, хід будівництва, планування житла та умови розстрочки, за якими забудовник пропонує купити квартиру. У картці ЖК ви знайдете точну адресу об'єкта та реальні фото будинку на різних етапах його будівництва.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом