БФК 50Avenue

Київ Шевченківський р-н

просп. Перемоги, 50 а

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Парковка

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник: НЕ ЗАЯВЛЕНИЙ

567 ЖК на сайті

Київ , Шевченківський р-н

Побудувати маршрут

просп. Перемоги 50 а

Шулявська

2 хв

Берестейська

20 хв

Нивки

3 хв 8 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

БФК 50Avenue

будується

немає даних

невідомо

Експертний погляд

Дата оновлення 13.12.2021

В реєстрі дозвільних документів на сайті ДАБІ в травні 2020 року з'явилася інформація щодо повідомлення про початок виконання підготовчих робіт на земельній ділянці, що розташована за адресою: пр. Перемоги, 50-а в Шевченківському р-ні міста Києва. За поданим документом замовник має право проводити роботи з підготовки земельної ділянки, влаштування огородження будівельного майданчика та знесення будівель і споруд, порушення елементів благоустрою в межах відведеної земельної ділянки, вишукувальні роботи, роботи із спорудження тимчасових виробничих та побутових споруд, необхідних для організації і обслуговування будівництва, улаштування під’їзних шляхів, складування будівельних матеріалів, підведення тимчасових інженерних мереж, а також винесення інженерних мереж та видалення зелених насаджень. Слід зазначити, що повідомлення про початок виконання підготовчих робіт не дає права на виконання будівельних робіт.

Про містобудівні умови та обмеження

Обслуговуючий кооператив "Ексон Прем'єр Шулявська" неодноразово звертався до Департаменту містобудування та архітектури виконавчого органу Київської міської ради щодо надання містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, однак отримав відмови у зв’язку з невідповідністю намірів забудови містобудівній документації (за ДПТ територія зелених насаджень загального користування). В подальшому, Обслуговуючий кооператив "Ексон Прем'єр Шулявська" звернувся до суду щодо визнання рішення про відмову у видачі вихідних даних протиправним. Наразі, Окружним адміністративним судом міста Києва відкрито провадження по справі. Останній розгляд справи було призначено на 01.11.2021 проте, чи відбулося засідання наразі не відомо, оскільки інформація щодо результату судового засідання в Єдиному державному реєстрі судових рішень відсутня.

Про земельну ділянку під забудовою

Цільове призначення земельної ділянки: Інша комерційна діяльність для будівництва, експлуатації та обслуговування торгово-офісного комплексу з рестораном швидкого харчування та благоустроєм і озелененням скверу. Обслуговуючий кооператив "Ексон Прем'єр Шулявська", який має наміри забудови земельної ділянки, подав повідомлення на підготовку майданчика до будівництва багатофункціонального комплексу, що не відповідає цільовому призначенню земельної ділянки. При цьому, веб сайт об’єкту 50 AVENUE містить пропозицію з продажу квартир. Проте, вона наявна тільки для нерезидентів України. Вся інформація розміщена на ізраїльському сайті і викладена тільки на івриті, без перекладу будь-якою іншою мовою та відділ продажу нерухомості розміщений тільки в Бней-Брак (округ Тель-Авіва), Ізраїль.

Також, відповідно до даних геопорталу “Містобудівний кадастр Києва" територія, де планується будівництво 50 AVENUE, відноситься до території зелених насаджень загального користування.

Документи

1.0

з коментарями експертів

Перевірити

Параметри

Стадія буд-ва

будується

Будинків

1

Паркінг

підземний

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Утеплення

мінеральна вата

Висота стелі, м

3.00

Клас ЖК

бізнес

Поверховість

32

Початок будівництва

IV квартал 2021

Стіни

цегла

Опалення

автономне

Про комплекс

БФК «50Avenue» (просп. Перемоги, 50а) розташується в Шевченківському районі столиці, відомому як історичний центр Києва. Безсумнівно, таке розміщення має багато переваг. Це і хороша зовнішня інфраструктура, і багато пам'яток навколо, і відмінна транспортна доступність. Це новий проект, який тільки починає будується. Але, все ж, деяка інформація про майбутній комплекс є в мережі.

Інфраструктура району

«50Avenue» розміститься біля метро, ​​а це багато про що говорить. Інфраструктура таких районів неймовірно розвинена. Майбутні мешканці зможуть швидко дістатися до всіх важливих інфраструктурних об'єктів пішки. Тут розташувалися магазини, кафе, ресторани, супермаркети, салони-краси, фітнес-клуби, розважальні заклади, історичні пам'ятки, школи, дитячі садки, приватні освітні установи. До станції метро «Шулявська» можна дійти всього за 2 хвилини. До зупинок «Берестейська» і «Нивки» можна доїхати за 5 хвилин на машині. Завдяки цьому, майбутні мешканці отримають неймовірну мобільність і не будуть витрачати багато часу в дорозі на роботу або навчання.

Переваги для майбутніх мешканців

«50Avenue» — це житло, яке точно зацікавить людей, що по-справжньому цінують свій комфорт. Якщо ви не звикли обмежувати себе якимись рамками, вам варто звернути свою увагу на цей варіант через його ідеальне розташування. Старт продажу очікується в найближчому майбутньому.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом