Інфраструктура

с. Святопетрівське

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Забудовники Святопетрівського

Забудовники Святопетрівського та переваги населеного пункту, у якому вони зводять ЖК

Святопетрівське — одне з наймолодших селищ Бучанського району. Відстань від цього населеного пункту до Києва становить 8-9 кілометрів, що дозволяє за 15 хвилин доїхати до меж столиці України. Така перевага забезпечила великий попит на житло тут та відкрила для забудовників Святопетрівського багато можливостей для реалізації їхніх проектів. Варто зазначити, що місцевий уряд зробив якісні автомобільні дороги та регулярно виділяє бюджет на оздоровлення дітей із багатодітних сімей.

Будівельні компанії Святопетрівського встигли реалізувати кілька цікавих проектів із розвиненою інфраструктурою та системами відеоспостереження. Щоб дізнатися інформацію про регіони діяльності та кількість зведених ЖК, перейдіть до картки конкретного девелопера.

Новобудови якого класу формують житловий фонд?

Для потенційних інвесторів доступний список новобудов Святопетрівського, що складається із 15 об'єктів. Село постійно розвивається, тому кількість новобудов з кожним роком продовжує зростати. Будівельні фірми Святопетрівського забезпечили широкий вибір ЖК: є як невеликі проекти з 5-поверховими будівлями, так і клубні будинки. Також є кілька повноцінних котеджних містечок. Більший відсоток новобудов представлений у класі комфорт.

Перед купівлею житла радимо звернути увагу на такі дані:

  • Відгуки інвесторів
  • Акції від забудовників
  • Експертний аналіз документів конкретного ЖК, розташований на нашому сайті
  • Рейтинг проекту

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом