Інфраструктура

Київська область

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
110000 15724498

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Київської області

всі об'єктів

Новобудови Київської області

Багато людей ніяк не можуть визначитися, де саме вони хочуть жити: в передмісті, оточеному тишею, спокоєм і природою або в мегаполісі з його вічної метушнею і шумом. Але якщо Ви все ж вирішили оселитися в передмісті, можете не сумніватися в широкому виборі новобудов на будь-який смак. Активне будівництво в Київській області дозволяє кожному купити квартиру в екологічно чистому районі та в розумній віддаленості від столиці.

Новобудови під Києвом не поступаються в своїх можливостях житлу в Києві. У них ви знайдете таку ж розвинену інфраструктуру, дитячі сади, школи, магазини, але при цьому все це оповите більш спокійною і розміреною атмосферою. Тут буде менше чужих людей, більше знайомих чи сусідів, що також позитивно позначиться на комфорті і спокої, особливо коли у Вас молода сім'я.

Віддаленість від столиці

Під час вибору квартири також варто враховувати її віддаленість від Києва. Якщо Ви працюєте в столиці, тоді, зрозуміло, краще оселитися ближче. Бровари, Вишгород, Ірпінь - найбільш оптимальні міста, розташовані недалеко від Києва з комфортними і сучасними новобудовами. Якщо Ви розумно підійдете до вибору житла в Київській області, тоді витрати часу на дорогу до столиці займуть не більше години, а це можна порівняти з часом, який витрачають жителі для пересування в межах мегаполісу в годину-пік.

Екологічно чиста місцевість

Навіть якщо необхідності відвідувати столицю постійно у Вас немає, головна особливість новобудови під Києвом - це більш чисте повітря без смогу, а також тиша, яку так складно відшукати в мегаполісі. Щільність населення в таких містах невелика, а кількість зелених зон не тільки сприяє очищенню повітря, але і покращує здоров'я і самопочуття кожного мешканця тут. Завдяки зручному розміщенню комплексів з урахуванням більшості людських потреб, жителі отримують в пішій доступності всі потрібні об'єкти інфраструктури: школи, магазини, садки, лікарні, стоянки. Жити в таких комплексах дуже комфортно. Кожен вихідний, проведений з родиною, дозволить Вам відправитися на пікнік в найближчий парк або ліс, щоб провести час на природі і надихнутися її красою.

✅ Локація Київська область
✅ Кількість об'єктів у продажу 244
✅ Мінімальна ціна за м² від 10 500 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 63 995 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом