Інфраструктура

смт Чабани

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Забудовники Чабанів

Будівельні компанії Чабанів: каталог, кількість девелоперів та короткий опис

Чабани — селище міського типу, яке входить до Фастівського району Київської області. Його площа становить 11,2 квадратних кілометрів, а населення станом на 2020 рік – лише 4907 осіб. Через невеликі розміри селища, а також мінімальну кількість місця для забудови, на його території працюють лише 4 відомих забудовники. Будівельні фірми Чабанов віддають перевагу реалізації малоповерхових проектів.

Нагадаємо, що повний перелік забудовників Чабанів ви знайдете на нашому інтернет-ресурсі. Ми не просто розміщуємо інформацію про девелоперів, а й фіксуємо перенесення будівництва, а також слідкуємо за останніми новинами.

Житловий фонд Чабанів та ціни квартир

Новобудови Чабанів представлені в невеликій кількості: на даний момент для купівлі доступні лише 7 комплексів. ЖК представлені лише економ- і комфорт-сегментом, що дозволило всім забудовникам Чабанів встановити низьку ціну квадратного метра. Приваблюють потенційних інвесторів й різноманітні акції, які девелопери практикують запускати на свята.

Нерухомість Чабанів — це переважно 9-поверхові будинки, зведені за монолітно-каркасною технологією будівництва. 70% будинків утеплено мінеральною ватою, що знижує відсоток тепловтрат у них. У житлових комплексах цього населеного пункту не проведено централізоване опалення, але знайдено кращу альтернативу: встановлені газові котли у квартирах або повноцінні котельні на дахах будинків. Перед покупкою квартири в конкретному комплексі, рекомендуємо почитати відгуки інвесторів на спеціалізованих форумах.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом