Локація

с. Хотів

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Котеджі

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: с. Хотів

всі об'єктів

Новобудови с. Хотів

Хотів – привабливе місце для життя, яке радує мальовничою природою, неповторними природними ландшафтами і розвиненою інфраструктурою. Знаходиться село прямо на кордоні з Києвом. Населення становить майже п'ять тисяч людей. Інвестори дивляться в бік житлових комплексів Хотова з кількох причин і стосуються вони не лише нижчої ціни на квартири. В першу чергу, з північно-східного боку населений пункт межує з одним з найкрасивіших парків України – «Феофанією». З Хотова шлях сюди займає не більше п'ятнадцяти хвилин на машині, а ось з Києва дістатися до парку буде складніше і на це піде більше часу.

Відмінна соціальна планування

Більшість новобудов Хотова розташовані в дійсно вдалих місцях. Через те, що площа селища становить близько восьми км, об'єкти соціально-побутового призначення, зони відпочинку та інші місця, рівномірно розподілені. У центральній частині, крім стадіону, ставків і озер, ще знаходиться кілька шкіл і дитячих садків, а також сімейний клуб. Тим, хто придбав житло саме тут, не доведеться возити дітей в сусіднє місто або столицю. У селі з легкістю можна знайти приватні дитячі садки або школи.

Найчастіше будівельні компанії зводять новобудови комфорт-класу, які передбачають закритий двір, утеплення фасаду, чорнову обробку, гостьовий паркінг та інше. Новобудови економ-класу за популярністю посідають друге місце. Вони коштують дешевше, будуються практично з тих самих матеріалів і за тими ж технологіями. Відмінності нерухомості полягають тільки в облаштуванні прибудинкової території і плануваннях.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у с. Хотів?

У с. Хотів широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 13350 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У с. Хотів на даний момент 3 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У с. Хотів на даний момент є в продажу: Квартири, Котеджі.