Інфраструктура

с. Дмитрівка

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Котеджі

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
1152000 1840000

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: с. Дмитрівка

всі об'єктів

Інфраструктура

Тим, хто хоче жити подалі від міської метушні та водночас із міським комфортом, варто звернути увагу на с. Дмитрівка, що знаходиться у Бучанському районі Київської області. Не дарма цю територію обрали для проживання багато сучасних поетів, письменників, художників і композиторів. Село було засноване в середині 19 століття, після того, як через цю територію пройшла гілка залізниці. Свою назву село отримало від імені одного з перших поселенців. У Дмитрівці є вся необхідна для життя соціальна інфраструктура:

  • школа;

  • будинок культури;

  • відділення пошти;

  • відділення банку;

  • магазини.

За бажанням з Дмитрівки дуже швидко можна доїхати до Києва. Шлях до найближчої станції столичного метро "Житомирська" займе лише 15-20 хвилин на автомобілі.

Що пропонують забудовники?

З новобудов у селі представлені як проекти класу комфорт, так і котеджні містечка. У новобудовах с. Дмитрівка можна купити квартиру за доступною ціною квадратного метра. Вартість котеджів різна і залежить від їхньої площі та комфорту. Щоправда, забудовники передбачили вигідні умови розстрочки. Новобудови мають й власну інфраструктуру. В інтернеті та на форумах у соціальних мережах можна знайти безліч відгуків про новобудови с. Дмитрівка. Інформація про всі пропозиції житла у найближчому передмісті столиці міститься в каталозі новобудов Київської області.

✅ Локація с. Дмитрівка

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом