Інфраструктура

м. Боярка

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Котеджі

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Боярки

всі об'єктів

Новобудови Боярка

Боярка розташувалася приблизно за тридцять п'ять кілометрів від Києва. Населення міста становить близько 37 тисяч чоловік. Місто на дві частини розділяє залізниця. Воно вдало розташоване в оточенні зелених зон, що забезпечує сприятливий мікроклімат для всіх людей, особливо тих, хто схильний до респіраторних захворювань. Тут Ви не відчуєте вічного смогу мегаполісу, а також не побачите безперервних заторів на дорогах. Місто є чудовим місцем для сімейного проживання недалеко від столиці.

Розвинута інфраструктура

У Боярці є необхідні магазини будь-якого направлення, парк культури і відпочинку, садки, школи і коледжі. Боярка відрізняється відмінним географічним розташуванням. У напрямку до столиці і в зворотному напрямку кожні п'ятнадцять хвилин курсує сім різних маршрутів. До столиці можна також дістатися на електричці за тридцять хвилин і на маршрутному таксі за сорок. До переваг району можна віднести велику кількість об'єктів інфраструктури. Тут є все, від шкіл, дошкільних навчальних та медичних закладів, до кафе, супермаркетів і філіалів банків.

Ми переконані, кожен клієнт, який обрав для купівлі житла Боярку, залишиться задоволений своїм вибором. Щоб отримати більш детальну інформацію про новобудови Боярки, використовуйте наш сайт. Ми пропонуємо тільки найактуальнішу і потрібну інформацію про нерухомість. Зіставивши кілька потрібних об'єктів, Ви зможете обрати найбільш привабливий і вигідний.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у Боярці?

У Боярці широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 18650 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У Боярці на даний момент 1 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У Боярці на даний момент є в продажу: Квартири, Котеджі.