Інфраструктура

м. Боярка

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Забудовники Боярки

Будівельні компанії Боярки та особливості населеного пункту

Боярка — невелике місто, розташоване у Фастівському районі Київської області. Населений пункт знаходиться за 22 кілометри від столиці в південно-західному напрямку. Площа міста становить 13 квадратних кілометрів, тому у локації діють лише кілька девелоперів. Варто виділити 3 важливі переваги міста:

  • Хорошу екологічну ситуацію
  • Низьку ціну квадратного метра
  • Наявність 2 мальовничих паркових зон: парків Шевченка та Перемога

Зверніть увагу на перелік забудовників Боярки. У картці кожного розміщено корисну інформацію: кількість реалізованих та проблемних об'єктів, короткий опис, а також останні новини. У самому низу сторінки ви знайдете житлові комплекси, зведені в інших локаціях.

Житловий фонд, каталог та ціни на житло

Будівельні компанії Боярки забезпечили невеликий вибір об'єктів нерухомості. 100% житлового фонду складають невеликі котеджні містечка та клубні будинки. Новобудови Боярки відрізняються своїм розташуванням далеко від міського шуму та завантажених доріг. Всі забудовники Боярки реалізують свої проекти з індивідуальним опаленням: використовуються газові або електричні котли.

Придбати житло у цій локації за низькими цінами дають змогу акції від девелоперів. Щоб переконатися в надійності об'єкта та забудовника, ознайомтесь із відгуками в інтернеті, а також замовте послугу Консультація юриста


 

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом