Інфраструктура

с. Вишеньки

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
800000 800000

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: с. Вишеньки

всі об'єктів

Інфраструктура

Село Вишеньки ідеально підійде тим, хто хоче жити осторонь міського шуму та метушні, та водночас з міським комфортом і недалеко від міста. Село Вишеньки розташоване на лівому березі Дніпра та знаходиться у Бориспільському районі Київської області. Місцевість, де розкинулося село, вперше згадується у літописі під 1101 роком, коли брати Святославичі — Святополк, Володимир та Олег уклали мир із половцями недалеко. Біля Вишеньок, на піщаній дюні у заплаві Дніпра знаходиться археологічна пам'ятка зарубинецької культури 2 століття. до зв. е. За радянських часів у селі існувала сільськогосподарська комуна, а потім сільгоспартіль. Нині село забудовується сучасними новобудовами, завдяки яким тут сформувалася власна інфраструктура. У Вишеньках є:

  • магазини;

  • кафе;

  • школа;

  • відділення пошти та банку;

  • аптека.

До найближчих станцій київського метро "Бориспільська", "Славутич" та "Вирлиця" можна доїхати автомобілем за 15-20 хвилин.

Що пропонують забудовники?

У с. Вишеньки немає висотних будинків. Забудовники с. Вишеньки пропонують житло котеджного типу. Всі котеджі будують із сучасних матеріалів за сучасними технологіями, мають сучасний комфорт. Новобудови мають власну інфраструктуру, що складається із земельної ділянки та гаража. Вартість котеджів залежить від їхньої площі та комфорту. Також у с. Вишеньки можна купити квартиру в одному з клубних будинків класу "еліт". Ціни квадратного метра відповідні. Нерухомість можна придбати й у розстрочку. Не зайвим буде почитати відгуки про проекти забудови та дізнатися, чим живе село Вишеньки. Це зробити легко, тому що населений пункт має свою сторінку в facebook. Вибрати відповідний для життя проект забудови можна у каталозі новобудов Київської області.

✅ Локація с. Вишеньки
✅ Кількість об'єктів у продажу 1
✅ Мінімальна ціна за м² від 40 000 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 40 000 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом