ЖК Софія Смарт

Київська область с. Софіївська Борщагівка

вул. Теплична

ЖК Софія Смарт

Рейтинг ЖК

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

5 ЖК на сайті

Заснований в 2006 році

Київська область , с. Софіївська Борщагівка

Побудувати маршрут

вул. Теплична

Житомирська

9 хв 29 хв

Академмістечко

9 хв 36 хв

Святошин

10 хв 40 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Софія Smart

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Закрита територія

під охороною

Клас ЖК

комфорт

Висота стелі, м

2.75

Про житловий комплекс

Девелоперська компанія «Мартинов» презентувала проект нового ЖК комфорт-класу «Софія Smart», для будівництва якого обрано велику ділянку в Софіївській Борщагівці. Родзинка житлового комплексу – невеликі, але комфортні квартири зі зручними плануваннями і доступними цінами від надійного забудовника. На даний момент відсутня достовірна інформація про архітектуру і зовнішнє оформлення будівлі, проте відомо, що ЖК займе досить велику площу в розвиненому і облаштованому районі.

Розташування

Жителі нового ЖК не будуть обмежені в пересуванні. Дістатися до ЖК зі столиці можна на громадському транспорті, який курсує від станції метро «Академмістечко» і «Житомирська» з регулярною періодичністю. На автобусі можна також доїхати в інший район Софіївської Борщагівки.

Власники автомобілів зможуть в повній мірі користуватися своїм транспортом. Однак варто враховувати, що сусідні дороги не відрізняються якісним дорожнім покриттям, але забудовник обіцяє вирішити цю проблему після забудови території.

Інфраструктура

Жителі новобудови отримають повний доступ до об'єктів інфраструктури, розташованих в оточенні житлового комплексу. Тут є магазини, салони краси, аптеки і відділення банків. В повній доступності знаходяться об'єкти інфраструктури, розташовані в сусідніх ЖК. Крім того, завдяки розвиненому транспортному сполученню жителі ЖК зможуть виїхати в центр міста або доїхати до столиці для отримання необхідних соціальних або побутових послуг.

Планування і вартість житла

Для зведення ЖК буде використана моно-каркасна технологія. Решта інформації щодо будівництва, планувань і вартості житла на даний момент не доступна.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом