Клубний будинок Summerville

с. Білогородка

вул. Гайова, 1

Клубний будинок Summerville

Все продано

/7

Рейтинг ЖК

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник: НЕ ЗАЯВЛЕНИЙ

567 ЖК на сайті

Київська область , с. Білогородка

Побудувати маршрут

вул. Гайова 1

Житомирська

17 хв 47 хв

Святошин

19 хв 51 хв

Академмістечко

19 хв 54 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

Клубний будинок Summerville Клубний будинок Summerville

введений в експлуатацію

4 квартал 2017

все продано

Всі планування

Параметри

Стадія буд-ва

введений в експлуатацію

Будинків

1

Кількість квартир

10

Початок будівництва

ІІІ квартал 2016

Технологія буд-ва

монолітно-каркасна

Утеплення

мінеральна вата

Висота стелі, м

2.80

Закрита територія

від авто та сторонніх

Клас ЖК

бізнес

Поверховість

5

Паркінг

стоянка

Старт продажу

І квартал 2017

Стіни

цегла

Опалення

індивідуальне

Стан квартири

під ремонт

Будинок, який надихає

У Київській області побудовано житловий комплекс бізнес класу Summerville. В цьому будинку поєднуються всі необхідні якості для затишного життя. Він розташований на краю змішаного таємничого лісу, неподалік від річок і озер, тому природа буде надихати жителів кожен день. Тут можна насолоджуватися життям 24/7, не виходячи за межі комплексу. Читання на власній терасі, прогулянка в парку, пробіжка в лісі - все це буде доступно для мешканців комплексу.

Розташування та інфраструктура

Житловий комплекс побудований в селі Білогородка Києво-Святошинського району на вулиці Гайова, 1. Будинок розташований в комфортній близькості від Києва, тому жителі зможуть швидко добиратися до столиці. На машині в місто можна доїхати за 15-20 хвилин, громадський транспорт довезе до найближчих станцій метро «Житомирська», «Академмістечко», «Святошин» за 45-50 хвилин. Комплекс поєднує в собі переваги комфортного і щасливого життя: екологію району, транспортну доступність і зручну інфраструктуру. На території будинку доступні дитячі майданчики, тренажерний зал і зони відпочинку. Жителям комплексу найбільш зручно буде користуватися інфраструктурою сусідніх населених пунктів і столиці, оскільки тут панує атмосфера приватності. Мешканці будинку зможуть відпочивати на відкритій терасі на даху з видом на річку Ірпінь, там же обладнані зони для барбекю.

Квартири і терміни здачі об'єкта

Житловий комплекс складається з одного п'ятиповерхового будинку, в якому розмістилося 10 квартир. Будинок уже добудовано і введено в експлуатацію, але кілька варіантів квартир ще чекають своїх щасливих жителів. Кожне житло має свою окрему терасу з прекрасним видом на ліс. До продажу доступні однокімнатні квартири, площею 34 м2, двокімнатні квартири, розміром від 46 до 85 м2, трикімнатна квартира, площею до 109 м2. Поруч з будинком є ​​стоянка, де жителі зможуть розміщувати свої транспортні засоби. ЖК Summerville - будинок, який надихає своєю близькістю до природи, вдалим розташуванням і елегантним архітектурним рішенням.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом