Інфраструктура

м. Вишгород

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Забудовники Вишгорода

Каталог всіх забудовників Вишгорода на сайті Нерухомі

У нашому експертному бюро представлений найбільш широкий список будівельних компаній Вишгорода: ми не тільки розміщуємо їх житлові комплекси на сайті, а й робимо ретельну перевірку всієї документації. У картках будівельних фірм Вишгорода ви знайдете:

  • Кількість об'єктів девелопера
  • Регіони діяльності
  • Дату заснування
  • Перенесення будівництва

Щоб ще більше переконатися у надійності забудовника, скористайтесь послугою Консультація юриста.

Ціновий сегмент та переваги міста

Вишгород — північне передмістя Києва, яке лежить на Правому березі Дніпра. Місто оточене хвойними та змішаними лісами, що позитивно впливає на чистоту повітря тут. На території цього населеного пункту немає шкідливих підприємств, що забруднюють повітря, а до Київського моря можна дістатися із будь-якої точки міста за 10-15 хвилин.

У Вишгороді мінімум гіпермаркетів, але невеликі магазини представлені у достатній кількості. Є понад 5 садків і понад 4 школи, як державних, так і приватних. Трохи гірші справи зі спортивними секціями та музичними школами.

Майже всі забудовники Вишгорода сконцентровані на реалізації проектів економ- та комфорт-класу. Це пояснюється підвищеним попитом на нерухомість даного сегмента, низькою ціною квадратного метра та наявністю акцій. У місті є як мінімум 3 ЖК бізнес-класу із підземними паркінгами та великою висотою стель — 2,8-3 метри. Новобудови Вишгорода також є перспективним варіантом для інвестицій.


 

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом