ЖК вул. Набережна

Київська область м. Вишгород

вул. Набережна

Новий ЖК

Консультація юриста

Замовити

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Вертикальний транспорт

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник

522 ЖК на сайті

Київська область , м. Вишгород

Побудувати маршрут

вул. Набережна

Оболонь

15 хв 40 хв

Почайна

14 хв 43 хв

Героїв Дніпра

12 хв 24 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК вул. Набережна

підготовчі роботи

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

підготовчі роботи

Поверховість

16

Коротка характеристика ЖК і ціни

Основу житлового комплексу вул. Набережна формує один 16-поверховий будинок. Новобудова відноситься до проектів, реалізованих у місті Вишгород Київської області. Завдяки такому розташуванню ЖК вул. Набережна, він відмінно підходить тим людям, які віддають перевагу життю в невеликому місті, зведеному всього в 20 кілометрах від центру столиці України.

Щоб переконатися в надійності забудовника і ретельно перевірити всі документи ЖК, скористайтеся послугою Консультація юриста.

Зовнішня інфраструктура і наявність метро

Житловий комплекс вул. Набережна розташований на перетині Набережної вулиці і проспекту Шевченка. Така близька відстань до кількох автомобільних доріг є незначним мінусом цього ЖК. Але даний недолік компенсується 10-хвилинної пішої доступністю до набережної річки Дніпро з її красивими пейзажами. У 800-метровому радіусі від новобудови знаходяться такі об'єкти соціально-побутової інфраструктури:

  • Медичний центр

  • Відділення пошти

  • Понад 4 супермаркети

  • Аптека

  • Піцерія

Найближча станція метро, ​​розташована в межах Києва — Героїв Дніпра. Шлях до неї на автомобілі займе 12 хвилин, а на автобусі — 24 хвилини.

У картці ЖК вул. Набережна знаходиться важлива для покупців інформація: планування житла, реальні фото новобудови, хід будівництва та вартість за квадратний метр. Відділ продажу ЖК, розташований за адресою вул. Набережна, надасть більш актуальну інформацію про розстрочення, а також знижки, за якими можна купити квартиру.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час