Інфраструктура

м. Васильків

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
539700 1053000

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Василькова

всі об'єктів

Інфраструктура

Місто Васильків розташоване за 25 кілометрів на південний захід від Києва. Населений пункт заснований у 988 році князем Володимиром Великим, як фортеця для захисту столиці Русі від набігів кочівників. Спочатку місто мало назву Василев, за християнським ім'ям князя Володимира - Василь. Місто увійшло в історію повстанням Чернігівського полку, яке сталося у 1826 році в рамках повстання декабристів. У Василькові також була управа Південного товариства декабристів. У місті є багато пам'ятних місць, присвячених різним історичним подіям. Населення Василькова становить понад 37 тисяч жителів. Васильків має розвинену інфраструктуру, що складається з:

  • шкіл;

  • дитячих садків;

  • магазинів різної спрямованості;

  • аптек;

  • бібліотек;

  • лікарні;

  • кафе ресторанів;

  • підприємств побутового обслуговування.

З Василькова до Києва регулярно курсують маршрутні автобуси. До найближчої станції метро Теремки можна доїхати й на автомобілі приблизно за 20-25 хвилин.

Що пропонують забудовники?

Васильків підійде тим людям, які віддають перевагу тихому і спокійному життю та міському комфорту. Новобудови Василькова представлені у класах "економ", "комфорт" та "бізнес". Ціни квадратного метра в будь-якому з житлових комплексів нижчі, ніж у Києві, але якістю житла ці новобудови від столичних не відрізняються. Купити квартиру в новобудовах Обухова можна також у розстрочку, тим більше що забудовники передбачили вигідні умови. Відгуки про якість життя у цьому місті можна почитати на форумах у соціальних мережах. Підібрати собі житло, яке підходить за параметрами та вартістю можна у каталозі новобудов Київської області.

✅ Локація м. Васильків
✅ Кількість об'єктів у продажу 6
✅ Мінімальна ціна за м² від 15 000 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 20 478 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом