Локація

м. Васильків

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: м. Васильків

всі об'єктів

Новобудови Василькова

Васильків може стати дійсно прекрасним місцем для життя. Це місто, в якому багато людей можуть відчути себе щасливими. У ньому цінується особистий простір і існує якась гармонія, через що сюди завжди приємно повертатися. Якщо Ви вирішили купити квартиру недалеко від столиці, тоді Васильків, безсумнівно, буде одним з кращих варіантів.

Сучасний регіон

Васильків знаходиться в двадцяти п'яти кілометрах на південь від Києва. У ньому живе трохи більше сорока тисяч чоловік. Васильків відомий не тільки відмінною екологією, але і безліччю історичних пам'яток. Якщо говорити про інфраструктуру, то в місті працює багато дитячих садів, сім шкіл, є школа мистецтв і інтернат. Також тут розташовується коледж національного авіаційного університету та ПТУ для дітей-сиріт.

Якщо Ви все ж вирішите купити квартиру в новобудові Василькова, то отримаєте нерухомість в розвиненому сучасному місті з прекрасною екологією, вдалою інфраструктурою і близькістю до Києва. Це чудовий варіант для молодих сімей, або просто тих, хто втомився від міської метушні і хоче жити недалеко від столиці в комфортних умовах.

Васильків – вдалий приклад, як недалеко від столиці можна створити якісне житло, що відповідає високим європейським стандартам. Апартаменти в Василькові, які в столиці коштують дуже дорого, можна купити за середню ціну, причому їх якість буде такого ж високого класу. За півмільйона гривень можна купити відмінну велику однокімнатну квартиру. Наш сайт допоможе Вам обрати найбільш підходящу новобудову в Василькові.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у м. Васильків?

У м. Васильків широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 15000 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У м. Васильків на даний момент 3 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У м. Васильків на даний момент є в продажу: Квартири.