Клубний будинок Васильків

м. Васильків

вул. Комарова

/6

Консультація юриста

Замовити

Рейтинг ЖК

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Ліфти

перевіряємо

Енергоефективність

3 ЖК на сайті

Заснований в 2017 році

Київська область , м. Васильків

Побудувати маршрут

вул. Комарова

Теремки

18 хв 59 хв

Іподром

18 хв 59 хв

Виставковий центр

18 хв 60 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

Клубний будинок Васильків Клубний будинок Васильків

в проекті

немає даних

невідомо

Параметри

Стадія буд-ва

в проекті

Будинків

1

Паркінг

стоянка

Стіни

цегла

Закрита територія

ні

Клас ЖК

економ

Поверховість

5

Технологія буд-ва

цегляна

Опалення

індивідуальне

Відмінні риси проекту, ціни та забудовник

Клубний будинок Васильків — невеликий проект від компанії Променад, основу якого формує 5-поверхова будівля. Будинок зведений за цегляною технологією будівництва. Цей проект економ-класу, розміщений у місті Васильків Київської області, отримав одну важливу перевагу — реалізоване індивідуальне опалення. Завдяки його наявності, мешканці клубного будинку зможуть самі контролювати температуру у приміщеннях. Забудовник також подумав про мешканців зі своїми автомобілями, тож розмістив поряд із будинком невелике паркування.

Інфраструктура та транспортна розв'язка

КБ Васильків розташований у центральній частині міста. Таке місце розташування відкрило для мешканців клубного будинку добре розвинену соціально-побутову інфраструктуру. Усього за кілька хвилин його мешканці дійдуть до ресторану, супермаркету та державної школи. Перевагою є близькість до приватного медичного центру та відділення банку. Варто виділити мінімальну відстань ще до таких об'єктів інфраструктури:

  • Нотаріусу

  • Спортивного комплексу

  • Салону краси

  • Відділення пошти

Приблизно на однаковій відстані від клубного будинку знаходяться одразу 2 станції метро: Іподром та Теремки. Дорога до них автомобілем займе близько 20 хвилин, а на маршрутному таксі — 60 хвилин. До найближчої зупинки громадського транспорту йти 10-15 хвилин.

Щоб дізнатися більш детальну інформацію про клубний будинок Васильків, рекомендуємо ознайомитись з його рейтингом, а також експертним аналізом документів у картці ЖК. Співробітники відділу продажу ЖК нададуть будь-яку актуальну інформацію: умови розстрочки, точну вартість квадратного метра та як просувається хід будівництва. Реальні фото, адресу об'єкту та доступні планування житла ви зможете переглянути на нашому сайті.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом