Інфраструктура

Харків

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
388010 5180307

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови Харкова

всі об'єктів

Нюанси покупки квартири в новобудовах Харкова

Харків — досить велике місто, яке є промисловим і культурним центром України. За чисельністю населення, воно займає друге місце серед мегаполісів країни. Місто вважається освітнім і науковим центром, так як в його межах знаходяться більше 12 університетів, а також працюють популярні коледжі та академії. Ринок нерухомості розвивається дуже швидкими темпами: у 2020 році всього за 6 місяців в експлуатацію було введено близько 200 тисяч квадратних метрів житла. Виходячи з цих даних, можна зробити висновок, що вибір новобудов Харкова дуже великий. Покупцям часто важко знайти дійсно надійний варіант, який підходить за вартістю квартир, а також загальним комфортом проживання в комплексі.

Місцезнаходження житлових комплексів міста Харкова

Харків складається з 9 адміністративних округів, кожен з яких характеризується різним розвитком інфраструктури та інших соціально-побутових показників:

 • Шевченківський район Харкова. Другий за величиною з усіх районів міста. На його території відсутні великі підприємства, що позитивним чином впливає на екологічну ситуацію. В межах району знаходяться багато ВНЗ і 7 станцій метро. Він відмінно підходить сім'ям з дітьми: в окрузі функціонує достатня кількість шкіл і дитячих садків. Варто виділити велику різноманітність місць для прогулянок та відпочинку: жителі можуть відвідати парки, сквери та кінотеатри. У Шевченківському районі забудовники практикують будівництво ЖК різних класів: економ, комфорт, бізнес і еліт.

 • Київський. На його території розташовано багато парків, лісопарків та об'єктів культурної спадщини, тому цей адміністративний округ характеризується непоганою екологією і якісним озелененням. Жителі ЖК в Харкові, які купили квартиру в цьому районі, можуть відвідати безліч спортивних клубів і торговельних центрів. Єдиним незначним недоліком є ​​наявність декількох промислових об'єктів.

 • Індустріальний. Придбанню житла в цьому районі віддають перевагу інвестори з невеликим бюджетом. Причиною цього стало велике скупчення заводів в цьому регіоні. Серед позитивних сторін даного округу варто виділити непогано розвинену транспортну розв'язку і достатню кількість місць для розваг. Житловий фонд представлений переважно економ і комфорт класами.

 • Московський. Район відрізняється добре розвиненим торговим майданчиком: на його території працюють 14 ринків, 22 супермаркети і кілька ТРЦ. У цій частині міста компанії-забудовники часто зводять ЖК за концепцією місто в місті. Варто виділити розвинене медичне обслуговування.

 • Немишлянський. Є найбільш молодим і найменшим адміністративним округом в Харкові. У його межах розташовано багато будівельних і промислових підприємств, що помітно впливає на забрудненість повітря. Район обслуговується 21 торговим центром і 60 підприємствами громадського харчування. У достатку представлені спортивні заклади: побудовано багато спортивних майданчиків і басейнів. Потрібно виділити низький рівень злочинності Немишлянського району і ціни, які залишаються на позначці вище середнього.

 • Основ'янський. Характеризується невеликою щільністю населення. Район поділений на кілька частин, а більш розвинену інфраструктуру має зона, розташована поруч зі Слобідським районом і метро Проспект Гагаріна. Вагомою перевагою цього району є присутність в ньому просторого лісового масиву.

 • Новобаварський. Район розташований в південно-західній частині Харкова. На його території знаходяться 4 залізничні станції і тільки одна станція метро — Холодна гора. Такі умови забезпечують не дуже хорошу транспортну розв'язку. Перевагою цього округу вважається наявність декількох зелених зон. За мірками Харкова ціна квадратного метра квартир в цьому районі знаходиться на позначці нижче середнього.

 • Холодногірський. Головною відмінністю є присутність центрального залізничного вокзалу. Зручна транспортна розв'язка забезпечується за рахунок Окружної дороги, яка стала основним маршрутом для багатьох автобусів міста. Цей район має один значний недолік — високий рівень злочинності.

 • Слобідський. На його території зустрічається великий відсоток малоповерхової забудови і приватних будинків. Помітним мінусом округу є велика відстань до станцій метро, ​​а також близькість до промислових комплексів. З позитивних моментів можна виділити наявність виходу до міжнародного аеропорту. Адміністративний округ характеризується розвиненою мережею навчальних закладів: в ньому працюють 20 шкіл і понад 10 дитячих садків.

Як вибрати ЖК в Харкові: на що слід звернути увагу?

У квартирі людина проводить приблизно половину свого життя, тому придбання житла для переважної кількості людей є важливим і відповідальним рішенням. Щоб дана інвестиція виправдала всі очікування, під час покупки квартири в Харкові варто звернути увагу на 10 важливих факторів:

 • Місцезнаходження будинку

 • Рівень розвитку інфраструктури конкретного району

 • Якість озеленення прибудинкової території

 • Технологію будівництва

 • Репутацію забудовника

 • Архітектуру

 • Енергоефективність та екологічність

 • Кількість ліфтів

 • Оформлення і функціональність холів

 • Матеріал стін, якість вікон та їх монтажу.

Головна особливість нашого проекту — наявність рейтингу ЖК, заснованого на попередній оцінці енергоефективності, локації, парковки, вертикального транспорту і документів. Він дозволяє переконатися в сумлінності будівельної компанії, а також полегшити процес вибору житла. Фахівці компанії завжди готові забезпечити професійну юридичну консультацію, перевірку забудовників і новобудов.

✅ Локація Харків
✅ Кількість об'єктів у продажу 68
✅ Мінімальна ціна за м² від 13 500 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 73 137 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом