Інфраструктура

м. Бориспіль

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Забудовники Борисполя

Каталог усіх забудовників Борисполя на сайті Нерухомі

Рекомендуємо ознайомитись зі списком будівельних компаній Борисполя. На основі вказаної на сторінках девелоперів інформації, ви зможете оцінити рівень надійності забудовників, а також вивчити основні регіони їх діяльності. У нашому експертному бюро ви знайдете новобудови Борисполя, а також ознайомитесь із професійним аналізом документів кожного житлового комплексу.

Ціновий сегмент та переваги міста

Бориспіль — одне з найбільших міст Київської області, географічно розташоване приблизно за 12 кілометрів від меж столиці України. Власна соціальна інфраструктура міста розвинена дуже добре, що створює додатковий комфорт проживання.

Великий відсоток усіх житлових комплексів міста складають 10-поверхові будинки, набагато рідше можна зустріти 16-поверхові новобудови. У цій локації будівельні фірми Борисполя практикують будівництво таунхаусів, а також невеликих котеджних містечок. Поширено житло економ- та комфорт-класу. Ціни в новобудовах набагато нижчі за Київські, тому більшість інвесторів вважають за краще вкласти гроші на покупку квартири саме в цьому невеликому містечку. Заощадити 2-3 тисячі доларів допомагають різні акції, які проводяться практично всіма забудовниками Борисполя.
 

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом