ЖК Престиж

Київська область м. Бориспіль

вул. Київський Шлях, 1д, корп. 4

Все продано

/3

Документи

перевіряємо

Парковка

перевіряємо

Вертикальний транспорт

перевіряємо

Енергоефективність

Забудовник

Патрікбуд

1 ЖК на сайті

Київська область , м. Бориспіль

Побудувати маршрут

вул. Київський Шлях 1д, корп. 4

Червоний Хутір

12 хв 44 хв

Вирлиця

12 хв 44 хв

Бориспільська

11 хв 34 хв
Оберіть будинок

online

Стадія будівництва

ЖК Престиж

введений в експлуатацію

4 квартал 2019

все продано

Параметри

введений в експлуатацію

Стадія будівництва

комфорт

Клас ЖК

стоянка

Паркінг

9

Поверховість

1

Будинків

107

Кількість квартир

немає

Кількість апартаментів

ІІ квартал 2018

Старт продажу

Закрита територія

ні

Стан квартири

під ремонт

Технологія будівництва

цегляна

Стіни

цегла

Утеплення

мінеральна вата

Опалення

автономне

Висота стелі, м

2.70

Кількість паркомісць

невідомо

Початок будівництва

І квартал 2018

Утримання м²

невідомо

Динамічне життя в стилі сучасного міста

У Київській області з'явився новий житловий комплекс комфорт класу «Престиж». Сучасний будинок сподобається новим жителям зручним розташуванням, доступною інфраструктурою і яскравим архітектурним рішенням. Комплекс стане вигідною інвестицією в майбутнє, в динамічному і розвиненому місті можна легко жити в розміреному темпі і насолоджуватися усіма перевагами.

Розташування і терміни здачі об'єкта

Житловий комплекс побудований в місті Бориспіль на вулиці Київський шлях, 1д, корпус 4. Розташування будинку - одне з головних переваг і секретів успіху цього ЖК, оскільки відкриває доступ до місцевої інфраструктури і транспортних артерій, якими можна доїхати до столиці. За 15 хвилин на машині жителі добираються до Києва, громадським транспортом за 35 - 45 хвилин знаходяться станції метро «Бориспільська», «Червоний хутір», «Вирлиця». Поруч з комплексом є міська автостанція. Неподалік розташовані магазини, супермаркети, кафе, ресторани, аптеки. У декількох хвилинах ходьби є дитячий садок і школа, тому проблем з влаштуванням дітей не буде. На пішу прогулянку можна піти в парковий комплекс неподалік.

Квартири і терміни здачі об'єкта

Житловий комплекс складається з одного дев'ятиповерхового будинку, в якому розташувалося 107 квартир. Це затишне житло, яке припало до смаку багатьом жителям. Будівництво будинку вже завершено, він очікує введення в експлуатацію в 4 кварталі 2019 року. За попередньою інформацією, всі квартири в комплексі вже продані. Однокімнатні квартири в будинку мають площу від 31 до 43 м2, двокімнатні - до 50 м2. Біля будинку побудована стоянка, жителям буде зручно розміщувати свої транспортні засоби. ЖК «Престиж» - популярна інвестиція в майбутнє, яка дає можливість отримати житло серед розвиненої інфраструктури, в спокійному районі динамічного міста, який розташований в декількох хвилинах їзди від Києва. Тут можна відпочити від мегаполісу і, одночасно, залишатися в активному ритмі міста.

Запросіть оцінку ЖК

* обов'язкові до заповнення поля

Дякуєм за Ваш запит!

Ми оцінимо ЖК в найближчий час