Інфраструктура

смт Гостомель

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Забудовники Гостомеля

Каталог усіх забудовників Гостомеля на сайті Нерухомі

У нашому експертному бюро є великий список будівельних компаній Гостомеля. Є як відомі у регіоні девелопери, так і новачки, які реалізували лише один проект. Кожен користувач може ретельно перевірити забудовника: дізнатися про регіони діяльності та перенесення будівництва, а також перейти на офіційний сайт. В описах вказані основні цінності компаній та проекти, що набрали найбільшої популярності у Гостомелі.

Ціновий сегмент та переваги селища

Будівельні фірми Гостомеля забезпечили для потенційних покупців величезний вибір проектів: у достатній кількості представлені об'єкти комфорт-класу, рідше зустрічаються житлові комплекси економ-сегменту. Є кілька об'єктів бізнес-класу. Селище межує із містом Буча, тому новобудови в ньому продаються за практично такою ж ціною.

Сам населений пункт розташований лише за 7 кілометрів від Києва. Гостомель не поділяється на райони, а основну частину житлових комплексів сконцентровано ближче до центральних вулиць. На території селища кожного року реалізуються нові ЖК, що сприяє активному розвитку інфраструктури. Переважний відсоток новобудов Гостомеля зводять за монолітно-каркасною технологією будівництва, а стіни будівель утеплюють мінеральною ватою або пінопластом. Усі забудовники Гостомеля часто проводять акції, відстежувати які можна на їхніх офіційних сайтах.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом