Інфраструктура

с. Зазим'я

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Котеджі

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
1814936 4205389

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: с. Зазим'я

всі об'єктів

Новобудови Зазим'я

Інформація про новобудови, які представлені на нашому сайті, допоможе Вам швидко вибрати відповідне житло. Нерухомість в селі Зазим'я останнім часом стала дуже популярна, адже воно розташоване всього в двох кілометрах від Києва. Зазим'я відрізняється гарними лісами, наявністю озер, чистим повітрям і великою кількістю місць для сімейного та дитячого дозвілля.

Як усім відомо, попит створює пропозицію, тому забудовники будують сучасні новобудови в селищі Зазим'я, яке здатне забезпечити жителям перепочинок від метушні мегаполісу, але при цьому поєднувати в собі сучасні блага цивілізації. Це відмінне місце для спокійного сімейного життя.

Комфортне житло під столицею

Житлові комплекси селища в основному представлені квартирами комфорт-класу, а також приватними будинками. Під час пошуку житла в селі, досить часто покупці мають деякі побажання. Наприклад, достатній статус комплексу або наявність охорони на його території. Сьогодні забудовники пропонують найрізноманітніші апартаменти в новобудовах Зазим'я. Це квартири різного метражу з приємними видами на найближчий ліс, річку і озера.

Користувачі нашого сайту можуть бути впевнені в коректності всієї представленої інформації, адже ми завжди її оновлюємо і стежимо за її достовірністю. Сервіс має простий пошук з фільтрами, щоб Ви могли швидко підібрати потрібні варіанти квартир, згідно з введеними параметрами.

✅ Локація с. Зазим'я
✅ Кількість об'єктів у продажу 1
✅ Мінімальна ціна за м² від 21 800 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 21 800 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом