Локація

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Котеджі

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Закрита територія

Стан квартири

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: с. Зазим'я

всі об'єктів

Новобудови Зазим'я

Інформація про новобудови, які представлені на нашому сайті, допоможе Вам швидко вибрати відповідне житло. Нерухомість в селі Зазим'я останнім часом стала дуже популярна, адже воно розташоване всього в двох кілометрах від Києва. Зазим'я відрізняється гарними лісами, наявністю озер, чистим повітрям і великою кількістю місць для сімейного та дитячого дозвілля.

Як усім відомо, попит створює пропозицію, тому забудовники будують сучасні новобудови в селищі Зазим'я, яке здатне забезпечити жителям перепочинок від метушні мегаполісу, але при цьому поєднувати в собі сучасні блага цивілізації. Це відмінне місце для спокійного сімейного життя.

Комфортне житло під столицею

Житлові комплекси селища в основному представлені квартирами комфорт-класу, а також приватними будинками. Під час пошуку житла в селі, досить часто покупці мають деякі побажання. Наприклад, достатній статус комплексу або наявність охорони на його території. Сьогодні забудовники пропонують найрізноманітніші апартаменти в новобудовах Зазим'я. Це квартири різного метражу з приємними видами на найближчий ліс, річку і озера.

Користувачі нашого сайту можуть бути впевнені в коректності всієї представленої інформації, адже ми завжди її оновлюємо і стежимо за її достовірністю. Сервіс має простий пошук з фільтрами, щоб Ви могли швидко підібрати потрібні варіанти квартир, згідно з введеними параметрами.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у с. Зазим'я?

У с. Зазим'я широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 13400 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У с. Зазим'я на даний момент 1 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У с. Зазим'я на даний момент є в продажу: Квартири, Котеджі.