Інфраструктура

с. Ясногородка

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Котеджі

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
471734 1093401

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови с. Ясногородки

всі об'єктів

Новобудови в Ясногородці

Житло під Києвом з кожним роком набуває все більш актуального статусу. Квартири в Ясногородці, новобудови якої вже протягом декількох років зводять швидко і якісно, ​​не є винятком. Житлові будинки, що будуються в селищі – відмінний варіант для тих, кому набрид міський шум і метушня столиці, але при цьому, хто хотів би жити недалеко від великого міста.

Знайти вигідні пропозиції на ринку нерухомості Ви завжди можете на нашому сайті. Тут відображаються вже готові об'єкти. Забудовники пропонують купити готову квартиру в зданому житловому комплексі, і квартиру на етапі старту продажів, споруда яких почалася нещодавно. Також ми надаємо інформацію про ціну квартири в новобудові, а також інші до даткові важливі відомості.

Вдале розташування

Село Ясногородка відрізняється своїм цікавим місцем розташування, адже знаходиться на березі Київського водосховища, яке також називають Київським морем. Це досить мальовничі місця. Відстань до столиці становить шістдесят кілометрів. Поки що ринок тут представлений, в основному, приватним сектором. Поки що забудовники не надто поспішають освоювати місцевий район, тому оголошень про продаж квартир в Ясногородці на різних етапах будівництва, не дуже багато. Але абсолютно точно, що скоро ситуація докорінно зміниться, і тут з'являться сучасні новобудови з облаштованою територією і розвиненою інфраструктурою навколо. Житло в передмісті – це найкраще рішення, що дозволяє жити в спокійній місцевості.

✅ Локація с. Ясногородка
✅ Кількість об'єктів у продажу 1
✅ Мінімальна ціна за м² від 15 212 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 15 212 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом