Інфраструктура

с. Щасливе

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Тип

Тип новобудов

Всі Квартири Котеджі

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
842400 4440000

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови с. Щасливого

всі об'єктів

Новобудови в Щасливому

Щасливе – затишне невелике село під Києвом. Сьогодні цей район відноситься до одного з найбільш перспективних. У майбутні роки він буде активно розвиватися. Містечко має відмінний рівень транспортної розв'язки з центром столиці, і тому сприймається багатьма забудовниками, як один з найбільш вдалих для будівництва сучасних багатоповерхових будинків. Розташоване приблизно між Борисполем і Києвом, село Щасливе майже з'єднується з селом Проліски, що знаходяться по інший бік шосе. Це прекрасна екологічно чиста місцевість, комфортна для проживання як з дітьми, так і самостійно.

Зручне розташування

Новобудови, які тут будуються, включають в себе наявність власної інфраструктури, яка особливо не поступається столичним районам. Транспортна розв'язка тут така, що за бажанням або необхідністю, Ви можете в будь-який момент з'їздити в найближчий Бориспіль або Київ.

Новобудови Щасливого – це чудовий заміський варіант для тих, хто не хоче жити далеко від столиці, але при цьому вважає за краще дихати свіжим повітрям і відсутність міської метушні. Також важливо, що в Щасливому Ви можете купити житло за цінами значно нижчими, ніж в столиці, отримавши при цьому квартиру в новобудові з усіма сучасними комунікаціями. Купити однокімнатну, двокімнатну або трикімнатну квартиру в Щасливому Вам допоможе наш сайт. Тут представлені всі доступні новобудови, а також детальна інформація про них.

✅ Локація с. Щасливе
✅ Кількість об'єктів у продажу 2
✅ Мінімальна ціна за м² від 20 500 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 20 500 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом