Інфраструктура

с. Новосілки

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Забудовники с. Новосілки

Забудовники Новосілок: переноси будівництва та дати заснування

Новосілки — невелике село у передмісті Києва, розташоване біля меж столиці України. Це забезпечило високий попит на житлові комплекси у цій локації: як з боку забудовників, так і з боку інвесторів. Станом на січень 2022 року, на території Новосілок реалізовано 7 об'єктів, переважно висотних — 20-25 поверхів. Є в цьому селищі й кілька 9-поверхових житлових комплексів.

Переноси будівництва всіх забудовників Новосілок ви можете відстежити в їх картках. Там ви також знайдете корисні дані про кількість реалізованих об'єктів та регіони діяльності компаній. Поки що в нашому каталозі представлено 3 будівельні фірми Новосілок.

Який житловий фонд сформували забудовники?

Новобудови Новосілок — проекти економ- та комфорт-класів із закритою територією. Майже всі будівлі в цій локації зведені за монолітно-каркасною технологією будівництва. Для утеплення стін часто використовують мінеральну вату. Оскільки населений пункт розташований біля кордонів Києва, з усіх комплексів зручно добиратися до столиці.

Щоб знайти цікавий для вас проект, рекомендуємо перейти на офіційний сайт девелопера, а також звернути увагу на такі дані:

  • Акції
  • Новини компаній
  • Хід будівництва

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом