Інфраструктура

с. Крюківщина

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Забудовники с. Крюківщина

Які проекти пропонують забудовники Крюківщини?

Крюківщина є невеликим селищем, розташованим поруч із містом Вишневе. Потенційні інвестори зупиняють свій вибір на квартирах тут через чисте повітря, мальовничу природу та близькість до станцій метро Теремки та Іподром. Шлях до них автомобілем займає у мешканців всього 18-20 хвилин, але цей час може значно збільшуватися. Сильний дискомфорт для мешканців надають регулярні затори, які спостерігаються на дорогах до столиці вранці та ввечері.

Будівельні фірми Крюківщини пропонують покупцям різнопланові проекти: є як масштабні ЖК з 9-ти поверховими будинками, так і невеликі котеджні містечка. Нагадаємо, що в нашому експертному бюро представлено великий каталог усіх забудовників Крюківщини — понад 14 девелоперів.

Особливості житлового фонду Крюківщини та ціни квартир

Для залучення покупців практично всі забудовники обладнують новобудови Крюківщини сучасними технологіями та просунутими рішеннями:

  • Закритими дворами із пропускним контролем
  • Системами відеоспостереження
  • Багаторівневими паркінгами

Найбільший відсоток новобудов у цій локації — ЖК комфорт-класу. До їх складу входять понад 4 будинки, які формують повноцінні житлові містечка.

Пропонуємо ознайомитись зі списком забудовників Крюківщини на нашому сайті. Акції та корисну інформацію ви знайдете на офіційних сайтах девелоперів. Дуже важливо перед придбанням квартири вивчити відгуки інвесторів.


 

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом