Інфраструктура

с. Гнідин

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
787500 3105771

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: с. Гнідин

всі об'єктів

Новобудови Гнідина

Якщо ви бажаєте без посередників купити відповідне житло в Гнідині, найкраще Вам підійде наш сервіс підбору нерухомості. Завдяки зручному інтерфейсу і функціоналу, Ви не впустите з уваги вдалий варіант житла в новобудові, яка ще будується, або вже готової квартири. Вам необхідно всього лиш налаштувати фільтри відповідно до своїх вимог, після чого вибрати з готового списку найбільш підходящу квартиру в Гнідині.

Село відрізняється вдалим розташуванням, адже знаходиться всього в чотирьох кілометрах від Дніпра. У селі діють чотирнадцять торгових закладів різних форм власності та спеціалізації. У Гнідині є пожежна частина, яка вважається найкращою не тільки в районі, а й в області. Зрозуміло, в селі є вся необхідна інфраструктура для комфортного життя.

Зручний пошук нерухомості

У нашому каталозі представлено найрізноманітніше житло на території Гнідина. Можна знайти доступні квартири економ-класу, апартаменти бізнес-класу або приватні будинки. Будівельні компанії завжди повідомляють про початок продажів або зміни в умовах купівлі нерухомості, а також часто пропонують своїм клієнтам знижки, завдяки чому можна досить вигідно купити нерухомість, що будується або готову квартиру.

На нашому сайті Ви можете слідкувати за обраним житловим комплексом, щоб завжди залишатися в курсі останніх новин і подій. На цій сторінці представлена ​​інформація про новобудови Гнедина: про ті, які ще будуються, і про ті, що вже експлуатуються. Ми постійно оновлюємо дані про актуальні ціни, а також інші докладні описи, які цікавлять безпосереднього покупця нерухомості.

✅ Локація с. Гнідин
✅ Кількість об'єктів у продажу 2
✅ Мінімальна ціна за м² від 21 000 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 27 426 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом