Інфраструктура

с. Гатне

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Забудовники Гатного

Будівельні фірми Гатного: де представлений великий їх список?

Забудовники Гатного встигли звести житлові комплекси практично у кожній частині цього невеликого селища. Населений пункт розміщений за 6,5 кілометрів від меж Києва, що створило високий попит на нерухомість у цій локації. На даний момент у селищі реалізували свої проекти вже 8 забудовників. Високий попит на новобудови Гатного формує й 15-хвилинна доступність на автомобілі до найближчої станції метро — Теремки.

На нашому інтернет-ресурсі є великий каталог будівельних компаній Гатного. У картці кожного девелопера розміщено важливу інформацію: основні регіони діяльності, переноси будівництва та кількість реалізованих проектів. Наша відмінна риса — лише актуальні новини про забудовників.

Яка нерухомість представлена ​​у населеному пункті?

Всі забудовники Гатного віддають перевагу розміщенню в цьому селищі проектів маловисотної забудови – переважно 3, 5 та 9 поверхів. Візитною карткою житлових комплексів є внутрішня інфраструктура. Приблизно половина новобудов Гатного — невеликі таунхауси та дуплекси, що відрізняються підвищеним комфортом проживання та наявністю невеликої прибудинкової ділянки.

Девелопери часто проводять акції та пропонують вигідні умови розстрочки. Щоб переконатися в їхній надійності, радимо ознайомитися з відгуками про забудовників в інтернеті, а також скористатись послугою Консультація юриста.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом