Локація

смт Макарів

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: смт Макарів

всі об'єктів

Новобудови Макарова

Містечко Макарів є центром однойменно району київської області, але, при цьому, він не межує зі столицею безпосередньо. Від Макарова до столиці більше сорока кілометрів, але не зважаючи на відносну віддаленість, цим районом вже давно зацікавилися забудовники, які почали будувати велику кількість житлових комплексів.

Новобудови Макарова в основному представлені проектами економ-класу, де квадратний метр, в порівнянні зі столичним, коштує досить низько. Девелопери вважають за краще будувати малоповерхові будівлі поруч з лісовими зонами і в місцях з хорошим транспортним сполученням. Таким чином, Ви отримуєте прекрасну локацію з чистим повітрям, віддалену від загазованих районів.

Вигідна нерухомість

У Макарові відмінно розвинена інфраструктура, є школи, садочки, лікарні, аптеки, спортклуби. Навколо розташувалися житлові комплекси, які залучають потенційних покупців розумним співвідношенням квадратних метрів і ціни. Потрібно відзначити, що в подальшому, коли передмістя столиці буде повністю забудоване, інтерес до невеликих селищ, які розташувалися недалеко від Києва, буде активно рости. Саме слідуючи подібним спостереженнями, можна вважати купівлю нерухомості і будинків в п'ятидесятикілометрової зоні навколо Києва вдалою інвестицією, яка в подальшому може окупитися в багато разів. Звісно, такі перспективи мають і житлові комплекси Макарова. На нашому сайті Ви можете дізнатися про всі новобудови і актуальні пропозиції в Макарові. Робіть свої вкладення обдумано, вибираючи найбільш підходящий варіант.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у смт Макарів?

У смт Макарів широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від 11000 грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У смт Макарів на даний момент 1 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У смт Макарів на даний момент є в продажу: Квартири.