Інфраструктура

смт Макарів

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
867420 867420

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: смт Макарів

всі об'єктів

Новобудови Макарова

Містечко Макарів є центром однойменно району київської області, але, при цьому, він не межує зі столицею безпосередньо. Від Макарова до столиці більше сорока кілометрів, але не зважаючи на відносну віддаленість, цим районом вже давно зацікавилися забудовники, які почали будувати велику кількість житлових комплексів.

Новобудови Макарова в основному представлені проектами економ-класу, де квадратний метр, в порівнянні зі столичним, коштує досить низько. Девелопери вважають за краще будувати малоповерхові будівлі поруч з лісовими зонами і в місцях з хорошим транспортним сполученням. Таким чином, Ви отримуєте прекрасну локацію з чистим повітрям, віддалену від загазованих районів.

Вигідна нерухомість

У Макарові відмінно розвинена інфраструктура, є школи, садочки, лікарні, аптеки, спортклуби. Навколо розташувалися житлові комплекси, які залучають потенційних покупців розумним співвідношенням квадратних метрів і ціни. Потрібно відзначити, що в подальшому, коли передмістя столиці буде повністю забудоване, інтерес до невеликих селищ, які розташувалися недалеко від Києва, буде активно рости. Саме слідуючи подібним спостереженнями, можна вважати купівлю нерухомості і будинків в п'ятидесятикілометрової зоні навколо Києва вдалою інвестицією, яка в подальшому може окупитися в багато разів. Звісно, такі перспективи мають і житлові комплекси Макарова. На нашому сайті Ви можете дізнатися про всі новобудови і актуальні пропозиції в Макарові. Робіть свої вкладення обдумано, вибираючи найбільш підходящий варіант.

✅ Локація смт Макарів
✅ Кількість об'єктів у продажу 1
✅ Мінімальна ціна за м² від 11 000 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 11 000 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом