Інфраструктура

смт Глеваха

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
745937 745937

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: смт Глеваха

всі об'єктів

Новобудови Глевахи

Глеваха – село, яке розташувалося в п'ятнадцяти кілометрах від Києва по трасі Одеса-Київ. А якщо говорити точніше, то траса ділить це селище на дві частини. Одна частина забудована приватними будинками. На іншій частині багато радянських п'ятиповерхівок і саме тут активно ростуть новобудови. Глеваха відноситься до селищ, які, безсумнівно, будуть розростатися в майбутньому, перетворюючись в ще більш привабливе місце для інвестицій. Так чому б не зробити вдале вкладення на ранній стадії?

Комфорт і доступність

У Глевасі можна знайти всю необхідну для життя соціальну та транспортну інфраструктуру. Тут є школа, садки, спортивний стадіон, розвинена торгова інфраструктура. У селищі працюють аптеки, лікарні, стоматології, різні кафе і бари. Є станції СТО, автозаправки, і, що важливо, власна пожежна частина. У Глевасі також знаходяться три залізничних станції. На краю селища починається прекрасний сосновий ліс, межі якого тягнуться до сусіднього міста Боярка. Також у селі є кілька озер, де активно купаються влітку.

Вдале розташування та розвинена інфраструктура зробили новобудови Глевахи дійсно привабливими в сегменті доступного приміського житла економ-класу. Дізнатися більше про новобудови Глевахи Ви можете завдяки нашому сервісу. Тут ми збираємо всю доступну інформацію про готові новобудови Глевахи та ті, що тільки споруджуються.

✅ Локація смт Глеваха
✅ Кількість об'єктів у продажу 2
✅ Мінімальна ціна за м² від 18 500 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 18 500 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом