Інфраструктура

с. Проліски

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
0 0

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови с. Пролісків

всі об'єктів

Новобудови в Пролісках

Проліски розташувалися майже на кордоні столиці, поруч з Борисполем. На автобусах і маршрутках можна за тридцять хвилин доїхати до однієї з найближчих станцій метро. Автодорогою на особистому транспорті буде витрачено в два рази менше. Умовно село Проліски можна розділити на дві частини: «одноповерхову», що складається з приватних будиночків з містами і палісадниками, і «висотну», яка формується з багатоквартирних нових будинків. Розділяє їх вулиця, і якщо стояти спиною до київської траси, то по ліву сторону буде переважати приватна забудова, а по праву – багатоквартирна.

Комфорт і спокій

Саме село не дуже велике, тому й особливо розвиненою інфраструктурою похвалитися воно не може. Але при цьому, все необхідне для спокійного комфортного життя тут є. У Пролісках є дитсадок і початкова школа, кілька магазинів, кафе. Найближча середня школа знаходиться в Щасливому. Також є невеликий парк з дитячим майданчиком і спортмайданчик для занять воркаутом.

В цілому, Проліски – невелике, досить чисте і затишне містечко, що підштовхує до тихого і розміреного життя. З екологічної точки зору, це досить сприятливе місце з чистим здоровим повітрям. Крім цього, потенційних покупців порадує комфорт-клас апартаментів і доступні ціни на однокімнатні та двокімнатні квартири з плануванням в декількох варіантах. На нашому сайті Ви знайдете широкий вибір новобудов, в тому числі в Пролісках.

✅ Локація с. Проліски

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом