Інфраструктура

с. Проліски

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови с. Пролісків

всі об'єктів

Новобудови в Пролісках

Проліски розташувалися майже на кордоні столиці, поруч з Борисполем. На автобусах і маршрутках можна за тридцять хвилин доїхати до однієї з найближчих станцій метро. Автодорогою на особистому транспорті буде витрачено в два рази менше. Умовно село Проліски можна розділити на дві частини: «одноповерхову», що складається з приватних будиночків з містами і палісадниками, і «висотну», яка формується з багатоквартирних нових будинків. Розділяє їх вулиця, і якщо стояти спиною до київської траси, то по ліву сторону буде переважати приватна забудова, а по праву – багатоквартирна.

Комфорт і спокій

Саме село не дуже велике, тому й особливо розвиненою інфраструктурою похвалитися воно не може. Але при цьому, все необхідне для спокійного комфортного життя тут є. У Пролісках є дитсадок і початкова школа, кілька магазинів, кафе. Найближча середня школа знаходиться в Щасливому. Також є невеликий парк з дитячим майданчиком і спортмайданчик для занять воркаутом.

В цілому, Проліски – невелике, досить чисте і затишне містечко, що підштовхує до тихого і розміреного життя. З екологічної точки зору, це досить сприятливе місце з чистим здоровим повітрям. Крім цього, потенційних покупців порадує комфорт-клас апартаментів і доступні ціни на однокімнатні та двокімнатні квартири з плануванням в декількох варіантах. На нашому сайті Ви знайдете широкий вибір новобудов, в тому числі в Пролісках.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у с. Пролиски?

У с. Пролиски широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У с. Пролиски на даний момент 0 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У с. Пролиски на даний момент є в продажу: Квартири.