Інфраструктура

с. Чубинське

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
912500 912500

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови с. Чубинского

всі об'єктів

Новобудови в Чубинському

У Київській області знаходиться дуже цікаве і красиве село з незвичайною історією. У дев'ятнадцятому столітті в цій місцевості з'явився хутір Чубинських. Він належав сім'ї відомого вченого Павла Чубинського, який написав слова для гімну України. В наш час, тут, на території десяти гектарів, знаходиться ландшафтний заповідник з віковими дубами та безліччю мальовничих місць. Крім цього, в пам'ять про Чубинського, тут побудована каплиця Святого Павла. Доповнюють образ цього прекрасного місця для проживання ще ліс і невелике озеро.

Миле спокійне містечко

Крім таких позитивних факторів, як життя в оточенні природи, Чубинське відрізняється і своїми новобудовами. Сучасне житло, побудоване з використанням якісних матеріалів, буде коштувати дешевше, ніж апартаменти на вторинному ринку або в межах столиці. Відстань в п'ятнадцять кілометрів до найближчої станції метро дає можливість опинитися в центрі мегаполісу швидше, ніж деякі живуть на околицях міста.

Варто відзначити, що нові житлові будинки не єдині сучасні споруди в селі. Кінний клуб, ресторани, страусина ферма, агропромислові виставки дають можливість активно відпочити, навіть не покидаючи Чубинського. Купити квартиру в житловому комплексі цього села – відмінний варіант заощадити, якщо Ви працюєте в Києві, але вибираєте спокійне передмістя замість гучної вічно активної столиці. Все необхідне для життя розташоване прямо в селищі, а за іншим можна в будь-який момент з'їздити в місто. На нашому сайті Ви зможете підібрати найбільш якісне житло в Чубинському в будь-який час.

✅ Локація с. Чубинське
✅ Кількість об'єктів у продажу 1
✅ Мінімальна ціна за м² від 25 000 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 25 000 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом