Локація

с. Чубинське

популярні локації

Київ Одеса Львів Дніпро м. Ірпінь

Ціна за об'єкт

грн usd

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

За замовчуванням

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови с. Чубинского

всі об'єктів

Новобудови в Чубинському

У Київській області знаходиться дуже цікаве і красиве село з незвичайною історією. У дев'ятнадцятому столітті в цій місцевості з'явився хутір Чубинських. Він належав сім'ї відомого вченого Павла Чубинського, який написав слова для гімну України. В наш час, тут, на території десяти гектарів, знаходиться ландшафтний заповідник з віковими дубами та безліччю мальовничих місць. Крім цього, в пам'ять про Чубинського, тут побудована каплиця Святого Павла. Доповнюють образ цього прекрасного місця для проживання ще ліс і невелике озеро.

Миле спокійне містечко

Крім таких позитивних факторів, як життя в оточенні природи, Чубинське відрізняється і своїми новобудовами. Сучасне житло, побудоване з використанням якісних матеріалів, буде коштувати дешевше, ніж апартаменти на вторинному ринку або в межах столиці. Відстань в п'ятнадцять кілометрів до найближчої станції метро дає можливість опинитися в центрі мегаполісу швидше, ніж деякі живуть на околицях міста.

Варто відзначити, що нові житлові будинки не єдині сучасні споруди в селі. Кінний клуб, ресторани, страусина ферма, агропромислові виставки дають можливість активно відпочити, навіть не покидаючи Чубинського. Купити квартиру в житловому комплексі цього села – відмінний варіант заощадити, якщо Ви працюєте в Києві, але вибираєте спокійне передмістя замість гучної вічно активної столиці. Все необхідне для життя розташоване прямо в селищі, а за іншим можна в будь-який момент з'їздити в місто. На нашому сайті Ви зможете підібрати найбільш якісне житло в Чубинському в будь-який час.

Поширені запитання (FAQ):

💲 Які ціни у с. Чубинському?

У с. Чубинському широкий діапазон цін на нерухомість, вартість квадратного метра стартує від грн.

🏡 Скільки об'єктів нерухомості в продажу?

У с. Чубинському на даний момент 0 об'єктів у продажу. Подивитися всі можна на сайті Нерухомі.

🔑 Які типи об'єктів є в продажу?

У с. Чубинському на даний момент є в продажу: Квартири.