Інфраструктура

м. Миронівка

популярні локації

Київ Львів Одеса Дніпро м. Ірпінь

Введення в експлуатацію

Кількість кімнат

Площа (м²)

Перевірені експертами

Забудовники

Стадія будівництва

Клас ЖК

Паркінг

Технологія будівництва

Стіни

Утеплення

Опалення

Стан квартири

Закрита територія

Ціна за об'єкт

грн usd
605810 605810

Сортування

Сортування новобудов

За замовчуванням

за ціною (спочатку дешевше)

за ціною (спочатку дорожче)

Новобудови: м. Миронівка

всі об'єктів

Новобудови Миронівки

Миронівка – чудове місто, районний центр Київської області. Воно розташовується в долині річки Росава і річки Бутеня. Відстань від Миронівки до столиці становить 100 кілометрів, тому багато місцевих жителів їздять працювати до Києва. Причому сполучення зі столицею дуже зручне. Кожні півгодини їздять маршрутки з автовокзалу Миронівки до Києва і навпаки. Ще варто відзначити, що Миронівка має зручне залізничне сполучення практично з будь-якою точкою нашої країни, адже вона є важливим залізничним вузлом.

У місті функціонує безліч магазинів, ресторанів, є парки, банки, місця для відпочинку з сім'єю. У місті працює кілька шкіл-ліцеїв, лікарня. Це місто приваблює своїм спокоєм і відсутністю метушні, яка притаманна такому мегаполісу, як Київ.

Вигоди новобудов

Якщо Ви зацікавилися новобудовою, то повинні знати, що на етапі її будівництва житло можна купити недорого. Після здачі житлового комплексу, вартість істотно зросте. Надалі Ви зможете або здавати квартиру в оренду, або комфортно проживати в ній самостійно. Наш сервіс створений для того, щоб Ви могли швидко і недорого купити нерухомість в новобудові Миронівки. Таке житло добре підійде молодим сім'ям, пенсіонерам, і просто всім любителям спокійного розміреного життя без непотрібної метушні. Ми постійно стежимо за появою нових житлових комплексів і оперативно вносимо їх в базу, так що відвідувачі сайту отримують свіжу й актуальну інформацію. Вдалих покупок.

✅ Локація м. Миронівка
✅ Кількість об'єктів у продажу 1
✅ Мінімальна ціна за м² від 14 500 грн
✅ Максимальна ціна за м² до 14 500 грн

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом