Edelburg Development

Заснований в 2007 році

Oб'єкти:9 ЖК на сайті

Будується:14 будинків будується в 6 ЖК

Регіони діяльності: Київ Вишневе

Партнерство: Perfect Group RESA Development Футура хата

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

до 6 міс.

1

від 6 до 12 міс.

1

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Edelburg Development

Edelburg Development: професійний підхід у всьому

Забудовник Edelburg Development заснований у 2007 році. Компанія спеціалізується на будівництві та реалізації комплексних проектів житлової та комерційної нерухомості. Першим проектом компанії є житловий комплекс бізнес-класу Edelweiss House, розташований за 7 хвилин ходьби від станції метро Видубичі.

У штаті компанії Edelburg Development знаходяться понад 100 досвідчених фахівців з великим досвідом у сфері управління інвестиціями та девелопментом. Як результат, за 15 років своєї діяльності забудовник встиг взяти в роботу широкий спектр різних проектів нерухомості, загальна площа яких перевищує 500 тисяч квадратних метрів. В основу роботи компанії закладено принципи довіри, взаємоповаги та небайдужого ставлення до кожної деталі.

Діяльність

В активі компанії Еделбург Девелопмент є цікаві проекти бізнес-класу з вигідною локацією, а також сучасною авторською архітектурою. Більшість ЖК відрізняються розвиненою внутрішньою інфраструктурою, що забезпечує підвищений комфорт проживання. Основні регіони діяльності компанії — Київ та Вишневе.

У столиці України забудовник Edelburg Development реалізує переважно висотні об'єкти — 12-26 поверхів, а у Вишневому — віддає перевагу зведенню більш затишних низькоповерхових ЖК із закритою територією. Для утеплення у всіх будинках забудовник використовує мінеральну вату.

Популярні проекти від компанії:

У всіх комплексах девелопер дає можливість купити квартиру у розстрочку. Її умови ви можете відстежити у нашому експертному бюро чи на офіційному сайті девелопера. Правдиві відгуки про компанію є на спеціалізованих форумах, присвячених нерухомості.

Новини Edelburg Development

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом