RESA Development

4 ЖК на сайті

Заснований в 2016 році

Новобудови RESA Development

Опис

Будівельна компанія RESA Development була заснова в 2016 році в Києві. Основним видом діяльності компанії є управління нерухомим майном, виконання функції девелопера при будівництві об'єктів житлової та комерційної нерухомості.

За короткий період представленості на будівельному ринку регіону, компанія закріпила за собою позиції відповідального і сумлінного забудовника. Реалізація сміливих і амбіційних проектів, дозволила компанії сформувати авторитет на ринку і заслужити довіру інвесторів.

Діяльність

Професійна команда фахівців в питаннях реалізації всіх, без винятку, стадій будівельного процесу, використання сучасних якісних матеріалів і устаткування, дотримання норм і вимог технічного процесу, вибір для реалізації архітектурно складних проектів, організація продуманої інфраструктури та облаштування території дозволяють компанії займати місце серед лідерів галузі і пропонувати на ринку нерухомості якісні і затребувані об'єкти будівництва. Деякі з об'єктів компанії RESA Development:

  • ЖК Karaway Tower (Київ),

  • Клубний будинок Gardenhouse (Київ),

  • ЖК LookyanSky (Київ).

Кожен з об'єктів будівництва гарантує власникам якісні квадратні метри, які покликані зробити життя їх власників затишнішим і щасливішим.

* обов'язкові для заповнення поля

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом