Perfect Group

Заснований в 1991 році

Об'єкти в Києві 21

Об'єкти в Одесі 2

Об'єкти в Борисполі 1

Об'єкти в Вишгороді 1

Oб'єкти:25 ЖК на сайті

Будується:59 будинків будується в 17 ЖК

Регіони діяльності: Київ Одеса м. Бориспіль м. Вишгород

Партнерство: Saga Development Citex Development Київміськбуд Edelburg Development Альтіс-Девелопмент ДБК-ЖИТЛОБУД Ліко-Холдінг IB Alliance Riverside Development Kyivproekt Development

Переноси будівництва

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Perfect Group

Будівельна компанія Perfect Group: все повинно бути perfect.

Опис

Компанія Perfect Group була заснована у 1992 році. За 27 років роботи компанія стала визнаним лідером на будівельному ринку України. У сучасному вигляді - це більше 30 компаній, які реалізували безліч успішних проектів і об'єднали фахівців з різних областей будівництва в своїй потужній команді. Це дало можливість забезпечити повний цикл будівельних і супровідних робіт.

Саме об'єднання фахівців в галузях архітектури, інженерії, проектування і супроводжуючого сервісу (постпродажного) забезпечує високу якість будівництва об'єктів житлового і нежитлового фонду.

Проекти Perfect Group створюються з урахуванням побажань та відгуків клієнтів. Це дало можливість компанії надати сучасному будівельному ринку сервіс повного циклу, найвищого рівня за доступною ціною.

Діяльність

Фахівці архітектурних і будівельних команд компанії створюють проекти з урахуванням всіх правил і норм в містобудуванні. У компанії високі вимоги до матеріалів для будівництва, що гарантує високу якість кожного побудованого квадратного метра житла. Основні реалізовані проекти Perfect Group:

  • ЖК «П'ятий квартал» (Київ),

  • ЖК The Garden (Київ),

  • Клубний будинок Bezalel (Одеса),

  • ЖК Rybalsky (Київ),

  • ЖК «Будинок на Єськова» (Чернігів),

  • ЖК «Княжа Гора» (Вишгород).

Всі житлові комплекси проходять багаторівневу процедуру оцінки і сертифікації, це дає впевненість у якості кожної квартири, комфорт і затишок для клієнтів. Також, ще на стадії проектування об'єкта, фахівцями компанії продумується до дрібниць актуальна і функціональна інфраструктура. Це дає можливість клієнтам не тільки придбати нове житло, а й отримати новий рівень сервісу. Саме із-за цього, кількість вдячних клієнтів компанії збільшується з кожним днем.

Компанія Perfect Group не зупиняється на досягнутому, оптимізує бізнес-процеси, підвищує стандарти якості, розробляє і забезпечує якісну логістику і роботу з підрядниками. Все це дозволяє компанії бути одним з лідерів ринку, надавати незрівняний сервіс і прагнути в своєму розвитку до ідеалу.

Новини Perfect Group

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом