Футура хата

Заснований в 2018 році

Oб'єкти:3 ЖК на сайті

Будується:12 будинків будується в 3 ЖК

Регіони діяльності: Київ

Партнерство: Edelburg Development UDP A Development

Переноси будівництва

час

Oб'єкти

від 6 до 12 міс.

2

Максимальний час затримки будівництва будинку в ЖК

Опис Футура хата

Компанія Футура хата: оригінальність та бездоганна репутація

Футура хата — амбітний девелоперський проект, заснований зусиллями молодих креативних професіоналів із багаторічним досвідом та новими ідеями. Компанія спеціалізується на управлінні комплексними проектами забудови, а максимальний акцент робить на відповідальності та вивченні світового досвіду. Кожен проект від Футура хата має індивідуальність та власний стиль, що помітно виділяє компанію серед інших забудовників. З 2021 року компанія встигла звести 3 будинки в 1 ЖК.

Проекти

Основний регіон діяльності девелопера Футура хата — Київ. Реалізує проекти забудовник часто у партнерстві з A Development, Edelburg Development та UDP. Всі об'єкти від компанії Футура хата — масштабні та багатоповерхові комплекси, висотою в 10-26 поверхів. Новобудови відрізняються сучасним та оригінальним дизайном, а також різноманітністю планувань. Переважно це об'єкти комфорт- та бізнас-класів з закритою територією.

Купити квартиру можна в одному з найпопулярніших ЖК компанії:

З умовами розстрочки та останніми новинами забудовника ви зможете ознайомитись на його офіційному сайті або у картці одного з ЖК девелопера. Відгуки є на спеціалізованих форумах.

Ваш запит принято

Відділ продажу зв'яжеться з Вами найближчим часом